Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Praha 4 a okolí

jasno
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : jasno Teplota přes den: 5 °C
 Teplota v noci: 1 °C
 Vítr: 23 m/s


****

 Hotel Villa Voyta ubytování Praha 4

Hotel Villa Voyta - luxusní 4 - hvězdičkový hotel v secesním stylu je vzdálen od centra Prahy pouhých 15 minut. Stylově zařízená restaurace Villa Voyta je specializovaná na staročeskou a mezinárodní kuchyni. Příjemné ubytování ve městě Praha.
Služba na recepci je 24 hodinMalá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolen Recepce poskytuje směnárenské služby.K hotelu přísluší parkovištědisponuje restauracídisponuje vinárnou je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasadisponuje kavárnoupřijímá creditní karty Eurocard/Mastercardpřijímá kreditní karty VISApřijímá kreditní karty American Expresspřijímá kreditní karty JCBpřijímá kreditní karty Diners Club InternationalTelevize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouna pokojích je telefon


Tel.: 844 223 113

Detailní popis objektu Hotel Villa Voyta ubytování Praha 4 a jeho okolí:

HISTORIE:Hotel Villa Voyta byl postaven roku 1912 jako zájezdní hostinec "DALIBORKA". Mnoho předních osobností tehdejšího veřejného a uměleckého života se stalo jeho pravidelnými hosty (například Mikoláš Aleš).V letech 1991 - 1992 prošel hotel rozsáhlou rekonstrukcí pod vedením Ing. arch. Evy Heyworthové a Ing. arch. Michala Postránckého. Villa Voyta je dnes luxusním čtyřhvězdičkovým hotelem v secesním stylu.V roce 1997 byla naproti Ville Voytě postavena nová budova s názvem Voyta Garni.Hotel Villa Voyta je situován v klidné vilové čtvrti, vzdálené cca 15 minut jízdy z centra města.Věříme, že Vy, Vaši přátelé, obchodní partneři či klienti, zde naleznete oázu klidu a pohody, umocněnou naprosto unikátním interiérem dvacátých let.

UBYTOVÁNÍ:Hotel Villa Voyta nabízí 21 pokojů v nadstandardním provedení, včetně luxusních apartmánů. Všechny pokoje jsou vybaveny barevným televizorem se satelitním příjmem, telefonem, minibarem, trezorem, radiobudíkem a žehličem kalhot. Budova Voyta Garni je plně klimatizována.Villa Voyta: 13 luxusních, stylově zařízených pokojůVoyta Garni: 8 prostorných, moderně zařízených pokojů, včetně apartmánůV budově Voyta Garni jsou Vám k dispozici 3 klimatizované konferenční místnosti.RESTAURACE:Stylově zařízená restaurace Villa Voyta je specializovaná na tradiční českou a mezinárodní kuchyni. Kapacita restaurace včetně dvou zimních zahrad je 48 osob. Na Vaše zvláštní přání (například Cocktail party) je možno kapacitu rozšířit až na 70 osob. O kvalitě našich služeb svědčí fakt, že jsme v každoročním hodnocení publikace GURMÁN vždy v TOP 20 nejlepších pražských restaurací.Pro firemní večírky, prezentace nových výrobků, svatbu či oslavu narozenin je zvláště vhodná letní zahrada. Zahradní restaurace má kapacitu 40 míst. Během letních měsíců pořádáme v zahradě na přání gril party s živou hudbou. Návštěva restaurace Villa Voyta pro Vás bude nezapomenutelným, nejen gurmánským, ale i estetickým zážitkem.

SVATBY:• Obřad v altánku na zahradě Villa Voyta

• Slavnostní svatební raut v zahradě

• Svatební hostina v restauraci Villa Voyta

• Novomanželské apartmáPřejete si být oddáni v romantickém zahradním altánku pod širým nebem?Pak zahrada Villy Voyty je tím pravým místem.Obřad samotný zajišťuje Matrika Prahy 4. Altánek vyzdobíme dle Vašeho přání.Přemýšleli jste někdy o tom, že svatební hostina nemusí probíhat jen formou posezení u společné tabule? Nabízíme Vám uspořádání svatební hostiny formou zahradního rautu s grilováním. Raut probíhá za plné asistence hotelového personálu, který ochotně poradí, když se nebudete moci rozhodnout, co si z bohaté nabídky vybrat. K dispozici je Vám i parket s živou hudbou, jak pro novomanželské sólo, tak pro pozdější nevázanou zábavu. S pořádáním zahradních svateb máme bohaté zkušenosti a velmi rádi Vám průběh celé party pomůžeme naplánovat.