Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Praha 4 a okolí

jasno
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : jasno Teplota přes den: 5 °C
 Teplota v noci: 1 °C
 Vítr: 23 m/s


****

 Hotel Top ubytování Praha 4

TOP HOTEL Praha se nachází v klidném prostředí městské části Prahy 4. Celý hotelový komplex se rozprostírá v rozsáhlé zeleni a svou rozlohou 9 hektarů patří mezi největší hotelové areály v Evropě.
Služba na recepci je 24 hodinMalá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolen Recepce poskytuje směnárenské služby.K hotelu přísluší parkovištědisponuje restauracídisponuje vinárnou je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasadisponuje kavárnoupřijímá creditní karty Eurocard/Mastercardpřijímá kreditní karty VISApřijímá kreditní karty American Expresspřijímá kreditní karty Diners Club Internationaltenis -poblíž hotelukrytý bazén v hotelu.Televize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouna pokojích je telefonDetailní popis objektu Hotel Top ubytování Praha 4 a jeho okolí:

TOP HOTEL Prague Congress Centre se nachází v klidném prostředí městské části Prahy 4 v parku, jehož součástí je Japonská zahrada.TOP HOTEL Prague Congress Centre nabízí stravování v několika restauracích - Restaurace Praha, Staročeská Pivnice, Restaurace Moravia s živou hudbou, Lobby bar s letní a zimní zahradou, Restaurace BOHEMIA TOP nabízí výhled na Prahu. Dále je zde Wellness bar a Sport bar.TOP HOTEL Prague Congress Centre dále nabízí krytý bazén, whirlpool, fitness a wellness centrum se saunou, párou,soláriem a masáže. V hotelu jsou k dispozici dva tenisové kurty, bowlingové dráhy a kasino. V hotelu je také směnárna, parkování, obchody s upomínkovými předměty a další.TOP HOTEL Prague Congress Centre je ideálním místem pro kongresy, konference, meetingy, semináře, symposia, koncerty, výstavy a další akce jako work shopy, team-buildingy a podobně. Kongresové centrum je tvořeno systémem salonků a konferenčních prostor s kapacitou až 5 000 osob. Kongresové centrum Top Hotelu Praha má moderní technické vybavení, které umožňuje video transfer do ostatních hotelových kongresových prostor i televizní vysílání. Všechny konferenční prostory jsou klimatizovány.TOP HOTEL Prague Congress Centre také zajišťuje pro své hosty, ve spolupráci s tour-operátory, výlety nejen po Praze, ale také do okolních měst, na české hrady a zámky. Dále zajišťuje výlety lodí, vstupenky na kulturní a sportovní akce.

Děti do tří let bydlí na pokoji rodičů zdarma. Děti do tří let mají nárok na slevu 50% z ceny dospělé osoby.Domácí mazlíčci jsou povoleni na pokoji za příplatek 300 CZK.Parkování je možné v areálu hotelu. Parkovné činí 140 CZK / 1 den.Spojení do historického centra Prahy je zajištěno autobusy MHD. Zastávka autobusu MHD je přímo před hotelem a autobus jezdí v 15ti minutových intervalech.Směr od centra autem:Dálnice D1 (směr Brno) – exit Spořilov, Chodov – na první křižovatce do prava – na druhé křižovatce rovně. Na další křižovatce do leva a pak ihned do prava.Směr od centra městskou hromadnou dopravou:Metro „C“ směr Háje. Na stanici Chodov přestup na autobus č. 115 – stanice Městský archív.


Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proHotel Top Praha 4

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Hotel Top

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Hotel Top, které nabízí ubytování ve městě (obci) Praha 4 - Praha 4. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Hotel Top. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Hotel věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Praha 4 - Praha 4, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.