Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Praha 4 a okolí

jasno
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : jasno Teplota přes den: 5 °C
 Teplota v noci: 1 °C
 Vítr: 23 m/s


Apartmán Delta Tour Praha ubytování Praha 4

Vše luxusně zařízeno vč. barevné televize, povlečení, ručníků, zákl. hygienických potřeb, k dispozici je parkování auta na pozemku, zahrada. Apartmány v blízkosti metra - stanice OPATOV, do centra Prahy asi 20 minut
Služba na recepci je 24 hodinK hotelu přísluší parkoviště je k dispozici připojení na internetTelevize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouPokoje jsou vybaveny televizoremDetailní popis objektu Apartmán Delta Tour Praha ubytování Praha 4 a jeho okolí:

Apartmány pro 1 - 9 osob :

Apartman : 2 - 3 lůžkový pokoj, WC, koupelna, Kuchynský kout

Apartmín : 2 - lůžkový pokoj, WC/koupelna, Kuchynský kout

Aartmán : 2 x 2 - lůžkový pokoj, WC/Koupelna, Kuchynský kout

Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proApartmán Delta Tour Praha Praha 4

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Apartmán Delta Tour Praha

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Apartmán Delta Tour Praha, které nabízí ubytování ve městě (obci) Praha 4 - Praha 4. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Apartmán Delta Tour Praha. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Apartmán věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Praha 4 - Praha 4, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.