Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Praha 4 a okolí

jasno
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : jasno Teplota přes den: 5 °C
 Teplota v noci: 1 °C
 Vítr: 23 m/s


Apartmán Podolí ubytování Praha 4

Hledáte kvalitní, ale levné ubytování v širším centru Prahy? Nabízíme Vám ubytování v Praze 4 v klidné vilové čtvrti Podolí poblíž televizního studia Kavčí Hory.
 je k dispozici připojení na internetTelevize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouDetailní popis objektu Apartmán Podolí ubytování Praha 4 a jeho okolí:

Hledáte kvalitní, ale levné ubytování v širším centru Prahy? Nabízíme Vám ubytování v Praze 4 v klidné vilové čtvrti Podolí poblíž televizního studia Kavčí Hory. Ubytování je možné v apartmánu (byt 2+1) nebo garsoniéře. Dům je obklopen větší, uzavřenou zahradou s parkovací plochou pro čtyři auta. Cena ubytování je od 420 Kč osoba / noc. Parkování je zdarma. Ubytování je nabízeno v pohodlném bytě s kuchyní, WC, koupelnou a dvěma ložnicemi. Maximálně je byt možno obsadit 6 lidmi. Kuchyně bytu je vybavena dvouvařičem a základním kuchyňským vybavením. V kuchyni je též lednička a kávovar. V bytě je TV s možností satelitu. Je možné využívat i 3Mbps negarantované připojení k internetu přes Wifi. Druhou možností ubytovaní je garsoniera, s přímým východem do větší zahrady. Garsoniera je vhodná pro pohodlné ubytování dvou osob. Je vybavena vařičem, základní kuchyňskou výbavou, ledničkou, kávovarem. V garsoniéře je TV s možností napojení na SAT, pevne pripojeni k internetu 3mb ( ethernet RJ45 ) Příslušenství garsoniery tvoří WC a sprchový kout.

Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proApartmán Podolí Praha 4

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Apartmán Podolí

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Apartmán Podolí, které nabízí ubytování ve městě (obci) Praha 4 - Praha 4. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Apartmán Podolí. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Apartmán věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Praha 4 - Praha 4, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.