Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Praha 4 a okolí

jasno
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : jasno Teplota přes den: 5 °C
 Teplota v noci: 1 °C
 Vítr: 23 m/s


***

 Penzion Katka ubytování Praha 4

Pohodlné luxusní ubytování v rodinném pensionu se snídaní, centrum 10 minut, letiště 35 minut autem.V létě zahradní bazén, parkoviště zdarma.Veškerá občanská vybavennost v blízkosti.Dobré spojení do centra vč. nočního busu.
Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenK hotelu přísluší parkovištětenis -poblíž hoteluPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouPokoje jsou vybaveny televizoremTel.: 844 223 113

Detailní popis objektu Penzion Katka ubytování Praha 4 a jeho okolí:

Pension Katka nabízí luxusní ubytování se snídaní za nízké ceny v sedmi pokojích, z toho v jednom apartmá pro jednu až pět osob. Pokoje jsou dvoulůžkové, s možností přistýlky. Celkový počet lůžek dosahuje dvaceti. Děti do šesti let mají pobyt zdarma (bez nároku na lůžko). V době velikonočních a vánočních svátků včetně Nového roku platí dvacetiprocentní přirážka. Parkovné je zdarma. V letních měsících je k dispozici zahradní bazén.Pokoje jsou vybaveny WC, sprchou, televizorem,ledničkou a radiobudíkem. V apartmá navíc zimní zahradou.V blízkosti pensionu se nachází veškerá občanská vybavennost, pošta, hypermarket, služby apod., sportovní vyžití - tenis, fittnes apod., restaurace.