Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Praha 4 a okolí

jasno
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : jasno Teplota přes den: 5 °C
 Teplota v noci: 1 °C
 Vítr: 23 m/s


Penzion Koliba u Pastýřky ubytování Praha 4

Koliba u Pastýřky byla postavena v roce 1967 v Montrealu při příležitosti EXPO - Světové výstavy, kde fungovala jako česká restaurace. Po skončení výstavy byla budova demontována, převezena přes oceán a znovu postavena přibližně 2 km od Václavského náměst
Detailní popis objektu Penzion Koliba u Pastýřky ubytování Praha 4 a jeho okolí:

Jedná se o velice zajímavou stavbu, jakousi oázu uprostřed velkoměsta.Dřevěný interiér, židličky potažené ovčí kůží a z krbu se linoucí vůně pečeného masa vytvářejí stylovou atmosféru. Koliba u Pastýřky nyní nabízí možnost ubytování ve čtyřech dvoulůžkových pokojích (s možností přistýlek). Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC) a satelitním TV, pobyt domácích zvířat možný.

Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proPenzion Koliba u Pastýřky Praha 4

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Penzion Koliba u Pastýřky

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Penzion Koliba u Pastýřky, které nabízí ubytování ve městě (obci) Praha 4 - Praha 4. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Penzion Koliba u Pastýřky. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Penzion věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Praha 4 - Praha 4, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.