Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Praha 4 a okolí

jasno
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : jasno Teplota přes den: 5 °C
 Teplota v noci: 1 °C
 Vítr: 23 m/s


Apartmány Family Pension ubytování Praha 4

Ubytování v domě z 19. stol., apartmány jsou po rekonstrukci, vhodné pro 2-5 osob, 1 nebo 2 ložnice, obývací pokoj, kuchyně.

Detailní popis objektu Apartmány Family Pension ubytování Praha 4 a jeho okolí:

Po příjezdu vám poskytneme všeobecné a praktické informace o Praze, kulturních programech, dopravní obsluze apod., zodpovíme vaše dotazy, popřípadě zajistíme průvodce, mapy, vstupenky, jízdenky. V blízkosti se nachází národní kulturní památka Vyšehrad, Kongresové centrum (kulturní pořady, muzikály, sportovní vyžití-bazén, masáže, bowling, fitcentrum).

Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proApartmány Family Pension Praha 4

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Apartmány Family Pension

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Apartmány Family Pension, které nabízí ubytování ve městě (obci) Praha 4 - Praha 4. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Apartmány Family Pension. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Apartmány věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Praha 4 - Praha 4, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.