Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Praha 3 a okolí

jasno
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : jasno Teplota přes den: 5 °C
 Teplota v noci: 1 °C
 Vítr: 23 m/s


***

 Hotel Hejtman ubytování Praha 3

Náš hotel se nachází jen několik minut jízdy z centra Prahy poblíž památné hory Vítkov. Vznikl v r. 1993 přestavbou obytného domu na tříhvězdičkový hotel a dále začátkem roku 2006 byl celkově zrenovován.
Služba na recepci je 24 hodinMalá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolen Recepce poskytuje směnárenské služby.K hotelu přísluší parkovištědisponuje restaurací je k dispozici připojení na internetpřijímá creditní karty Eurocard/Mastercardpřijímá kreditní karty VISApřijímá kreditní karty American Expresspřijímá kreditní karty Diners Club InternationalTelevize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouna pokojích je telefonTel.: 844 223 113

Detailní popis objektu Hotel Hejtman ubytování Praha 3 a jeho okolí:

Svým hostům nabízí ubytování v 27 prostorných dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky a v jednom apartmá. Pokoje jsou účelně zařízeny, mají vlastní sociální zařízení, vysoušeč vlasů, televizor se satelitním příjmem, minibar , telefon a nově zřízené

vysokorychlostní připojení přes LAN kartu. ( možnost zapůjčení notebooku – za úhradu )

Hostům je k dispozici

- restaurace se zimní zahradou, kde jsou podávány snídaně formou bufetu

(v ceně ubytování), rozmanitá jídla teplé a studené kuchyně

- snack bar - Non - Stop

- vlastní podzemní garáž

- sauna

- hotelová prádelna ( praní, žehlení a čištění prádla )

V hotelové recepci nabízíme prodej drobných upomínkových předmětů. Pro naše hosty recepce zajistí telefonní, faxové a internetové spojení do celého světa, výměnu valut, uschování cenných předmětů v bezpečnostní schránce.

Zprostředkujeme vstupenky na veškeré kulturní akce, okružní jízdy Prahou a další doplňkové služby k uspokojení všech našich klientů.