Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Praha 3 a okolí

jasno
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : jasno Teplota přes den: 5 °C
 Teplota v noci: 1 °C
 Vítr: 23 m/s


***

 Penzion Purple House ubytování Praha 3

Purple house se nachází asi 500 metrů od Hlavního nádraží v Praze. Je to historický dům z 19. století, kompletně zrekonstruovaný po roce 1993.

Detailní popis objektu Penzion Purple House ubytování Praha 3 a jeho okolí:

Nabízí krátkodobé i střednědobé ubytování v bytech 1+1 a 2+1, v 5.patře ještě malé pokojíky typu hostel, které při platbě na týden dopředu tvoří nejlevnější nabídku v centru. Při větším počtu nocí nebo mimo víkend - sleva. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení a malou kuchyňku.

Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proPenzion Purple House Praha 3

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Penzion Purple House

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Penzion Purple House, které nabízí ubytování ve městě (obci) Praha 3 - Praha 3. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Penzion Purple House. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Penzion věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Praha 3 - Praha 3, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.