Další ubytování Praha 2Nové Město Praha 2Nové Město a okolí

Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Praha 2Nové Město Praha 2Nové Město a okolí

jasno
Aktuální počasí v regionu Český Krumlov a v okolí : jasno Teplota přes den: 5 °C
 Teplota v noci: 1 °C
 Vítr: 23 m/s


***

 Hotel PRAGUE CENTRE ubytování Praha 2HotelNové Město Hotel Praha 2HotelNové Město

Historická budova, ve které se hotel nachází byla postavena na počátku minulého století a patří mezi architektonické skvosty nejbližšího okolí. Ve všech 67 pokojích naleznete dostatek klidu, prostoru a komfortního vybavení.
Služba na recepci je 24 hodinMalá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolen Recepce poskytuje směnárenské služby.K hotelu přísluší parkovištědisponuje restaurací je k dispozici letní terasapřijímá creditní karty Eurocard/Mastercardpřijímá kreditní karty VISApřijímá kreditní karty American Expresspřijímá kreditní karty JCBTelevize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouna pokojích je telefon
Tel.: 844 223 113

Detailní popis objektu Hotel PRAGUE CENTRE ubytování Praha 2HotelNové Město Hotel Praha 2HotelNové Město a jeho okolí:

Historická budova, ve které se hotel nachází byla postavena na počátku minulého století a patří mezi architektonické skvosty nejbližšího okolí. Ve všech 67 pokojích naleznete dostatek klidu, prostoru a komfortního vybavení, důležitého k Vašemu spokojenému pobytu (TV/ SAT, telefon s přímou provolbou, trezor, fén, sociální vybavení atd.)

Snídaně jsou servírovány bufetovým způsobem v naší útulné restauraci v přízemí budovy. Odpoledne a večer jste srdečně vítáni v našem Lobby baru. Nově otevřené relaxační středisko se saunou, whirpoolem a sportovně-relaxačními masážemi může být variantou Vašeho odpočinku.

Naši recepční jsou připraveni splnit Vaše nejrůznější přání a starat se, společně s celým týmem hotelových zaměstnanců, o úroven a kvalitu Vašeho pobytu.

Díky naší centrální poloze jste pěšky za pár minut na turisticky nejznámějších místech české metropole, na místech, kde se spoluutvářela evropská historie. Rádi se také postaráme o Vaše vozidla, která můžete zaparkovat v naší prostorné garáži. Přáli bychom si, aby ve vašich srdcích a mysli zůstala vzpomínka na překrásnou a majestátní českou metropoli, úspěšné jednání, či milou návštěvu, podpořenou příjemným pobytem v našem hotelu.