Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Praha 2 a okolí

jasno
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : jasno Teplota přes den: 5 °C
 Teplota v noci: 1 °C
 Vítr: 23 m/s


****

 Hotel Union ubytování Praha 2

HOTEL UNION se nachází na Praze 2 v těsné blízkosti historického centra města, pouze 5 min. od Kongresového centra, přímo pod hradbami národní kulturní památky Vyšehrad.
Služba na recepci je 24 hodinMalá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolen Recepce poskytuje směnárenské služby.K hotelu přísluší parkovištědisponuje restauracídisponuje vinárnou je k dispozici připojení na internetdisponuje kavárnoupřijímá creditní karty Eurocard/Mastercardpřijímá kreditní karty VISApřijímá kreditní karty American Expresspřijímá kreditní karty JCBpřijímá kreditní karty Diners Club InternationalTelevize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouna pokojích je telefonTel.: 844 223 113

Detailní popis objektu Hotel Union ubytování Praha 2 a jeho okolí:

HOTEL UNION Praha se nachází na Praze 2 v těsné blízkosti historického centra města. Pouze 5 min. od Kongresového centra, přímo pod hradbami národní kulturní památky Vyšehrad.HOTEL UNION Praha byl postaven v roce 1906 v secesním stylu. V současné době je členem AHR ČR a držitelem certifikátu CzechTourism v kategorii ****. Hotel je centrálně klimatizován.HOTEL UNION Praha nabízí 57 stylových pokojů vybavených vlastní koupelnou s vanou nebo sprchou, WC, vysoušečem vlasů, telefonem, televizí, uzamykatelnou zásuvkou a minibarem.HOTEL UNION Praha v recepci poskytuje následující služby: pronájem bezpečnostních schránek, směnárnu, prodej suvenýrů a jízdenek MHD. Hotelové parkoviště je zdarma.HOTEL UNION Praha dále nabízí hotelovou restauraci se specialitami české i mezinárodní kuchyně, denní bar s točený pivem. Restaurace je vhodná pro pořádání firemních večírků nebo rodinných oslav.HOTEL UNION Praha poskytuje na pokojích a v prostorách denního baru a restaurace připojení k internetu pomocí technologie WIFI zdarma.