Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Praha 2 a okolí

jasno
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : jasno Teplota přes den: 5 °C
 Teplota v noci: 1 °C
 Vítr: 23 m/s


Hostel Bontour ubytování Praha 2

Náš pension je velice oblíben pro svojí vynikající polohu v centru Prahy, v blízkosti všech historickým památek, obchodů, hospůdek, restaurací a diskoték, kam se dostanete pěšky nebo veřejnou dopravou.

Detailní popis objektu Hostel Bontour ubytování Praha 2 a jeho okolí:

Stanice metra a tramvaje se nacházejí přímo za rohem, vzdáleny 3 - 5 minut od hostelu. Tento malý a útulný hostel se svoji přátelskou a uvolněnou atmosférou Vám nabízí pohodlné ubytování v dobře zařízených pokojích (3 dvoulůžkové, 2 třílůžkové a 1 společný pokoj pro 5 osob). Koupelny a WC jsou společné a byly nedávno rekonstruovány. Malá kuchyňka má lednici, rychlovarnou konvici, malý vařič a mikrovlnnou troubu. Také je možno použít pračku a sušičku. Naše recepce Vám nabízí velké množství služeb, např. směnárenskou činnost, výplatu hotovosti na platební karty, okružní jízdy po Praze, celodenní výlety mimo Prahu, zajištění vstupenek na všechny kulturní a sportovní akce atd. Naši zaměstnanci Vám rádi poskytnou rovněž informace o vlakových a autobusových jízdních řádech. Je zde rovněž možno zakoupit mapy, jízdenky MHD, poštovní známky a podobně. Naše cestovní agentura také zajišťuje ubytování v ostatních hostelech, privátech a apartmánech, hotelích a penzionech. Za naše služby neúčtujeme žádné poplatky.

Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proHostel Bontour Praha 2

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Hostel Bontour

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Hostel Bontour, které nabízí ubytování ve městě (obci) Praha 2 - Praha 2. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Hostel Bontour. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Hostel věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Praha 2 - Praha 2, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.