Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Praha 2 a okolí

jasno
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : jasno Teplota přes den: 5 °C
 Teplota v noci: 1 °C
 Vítr: 23 m/s


****

 Hotel City Moran ubytování Praha 2

City Hotel Moran, moderní hotel v historickébudově, má vynikající umístění v centru města, blízko Vltavy a Starého MěstaPražského. Mnoho klíčových pamětihodností je snadno dosažitelných pěšky aměstská doprava je velice blízko u hotelu.

Detailní popis objektu Hotel City Moran ubytování Praha 2 a jeho okolí:

Nabízíme Vám komfort a pohodlí první třídy. Všechny naše klimatizované pokoje mají koupelnu se sprchou, WC, telefon s přímou volbou, televizi se satelitním příjmem (CNN), radio, sušič vlasů a minibar.

Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proHotel City Moran Praha 2

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Hotel City Moran

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Hotel City Moran, které nabízí ubytování ve městě (obci) Praha 2 - Praha 2. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Hotel City Moran. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Hotel věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Praha 2 - Praha 2, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.