Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Praha 2 a okolí

jasno
Aktuální počasí v regionu Český Krumlov a v okolí : jasno Teplota přes den: 5 °C
 Teplota v noci: 1 °C
 Vítr: 23 m/s


***

 Hotel Anna ubytování Praha 2

Elegantní budova hotelu Anna byla vybudována v letech 1892-1895 jako kombinace neoklasických exteriérů a secesních interiérů.
K hotelu přísluší parkovištěMalá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolen Recepce poskytuje směnárenské služby. je k dispozici připojení na internetpřijímá creditní karty Eurocard/Mastercardpřijímá kreditní karty VISApřijímá kreditní karty American ExpressTelevize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouna pokojích je telefonDetailní popis objektu Hotel Anna ubytování Praha 2 a jeho okolí:

Hotel je situován v pohledné residenční čtvrti Vinohrady, přímo v historickém centru Prahy v ulici Budečská, kde najdeme řadu budov z 19. století. Do roku 1948 sloužila převážně jako obytný nájemní dům. Teprve po roce 1993, po celkové rekonstrukci a převzetí jména Anna (podle jména matky prvního majitele), začala budova sloužit jako hotel. Od té doby bylo provedeno několik úprav tak, aby byla zachována původní secesní výzdoba a současně byl zajištěn co nejvyšší komfort pro hotelové hosty. Hotel Anna je členem skupiny Small Charming Hotels, která vtiskla osobitý charakter všem svým hotelům, jež spojují následující přednosti: poloha v klidné části historického centra, kouzlo časů dávno minulých, kvalitní servis založen na profesionálním přístupu zaměstnanců, pohostinnost, výborná kuchyně. V našem hotelu zodpovědně přistupujeme k Vašim požadavkům. Náš personál je vždy ochoten Vám vyhovět a zpříjemnit tak Váš pobyt v Praze.

Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proHotel Anna Praha 2

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Hotel Anna

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Hotel Anna, které nabízí ubytování ve městě (obci) Praha 2 - Praha 2. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Hotel Anna. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Hotel věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Praha 2 - Praha 2, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.