Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Praha 2 a okolí

jasno
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : jasno Teplota přes den: 5 °C
 Teplota v noci: 1 °C
 Vítr: 23 m/s


Apartmány MACHEK ubytování Praha 2

Ubytování v soukromí zařízených apartmánů situovaných v klidné čtvrti Praha-Vinohrady. Apartmány jsou vzdáleny jednu zastávku metra nebo deset minut chůze od Václavského náměstí. V každém apartmánu koupelna, WC, vybavená kuchyňka, internet + PC a další.
Služba na recepci je 24 hodinMalá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolen Recepce poskytuje směnárenské služby.K hotelu přísluší parkoviště kadeřnictví - holičství  je k dispozici připojení na internetTelevize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouna pokojích je telefon


Detailní popis objektu Apartmány MACHEK ubytování Praha 2 a jeho okolí:

Apartmány jsou moderně zařízeny s mnoha doplňky z přírodního dřeva a jsou vybaveny koupelnou a WC, kuchyňkou se základními potřebami pro vaření a chladničkou, sat. televizorem, telefonem a trvalým připojením na internet zdarma. Okna směřují do klidného vnitrobloku bytových domů se zahradou, anebo do klidné ulice. V tomto případě jsou okna opatřena skly o síle 6 mm, aby byl zajištěn klid i při případném vnějším hluku. Můžete si vybrat jednopokojové byty, vhodné pro 1 - 2 (3) hosty, nebo dvoupokojové byty , vhodné pro 2 - 3 (4) hosty. Čistě povlečené lůžkoviny a osušky k dispozici.Parkování před domem a v okolí je bezplatné, v pracovních dnech se však místo v těsné blízkosti domu hledá obtížněji. Výhodnost ubytování se zvyšuje s počtem ubytovaných hostů a délkou jejich pobytu, jak je vidět z pohledu na ceník uvedený níže. Platbu lze provést v hotovosti první den pobytu, anebo předem převodem na účet.

Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proApartmány MACHEK Praha 2

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Apartmány MACHEK

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Apartmány MACHEK, které nabízí ubytování ve městě (obci) Praha 2 - Praha 2. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Apartmány MACHEK. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Apartmány věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Praha 2 - Praha 2, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.