Další ubytování Praha 10Nedvězí Praha 10Nedvězí a okolí

Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Praha 10Nedvězí Praha 10Nedvězí a okolí

jasno
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : jasno Teplota přes den: 5 °C
 Teplota v noci: 1 °C
 Vítr: 23 m/s

Fotogalerie Motel Mejto.


Ubytování Praha 10MotelNedvězí Motel Praha 10MotelNedvězí
V areálu se nachází 22 apartmá pro 2 osoby, 16 apartmá je s kuchyňkou a je možno přidat přistýlku pro další 2 osoby. Vybavení: ložnice, obývací pokoj, kuchyňka, toaleta, sprcha, barevná televize, lednice, vařič, v letních měsících i zahradní nábytek.
Služba na recepci je 24 hodinMalá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolen Recepce poskytuje směnárenské služby.K hotelu přísluší parkovištědisponuje restaurací je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasadisponuje kavárnou stálá diskotéka - tanec - zábavatenis -poblíž hoteluPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouna pokojích je telefon

Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Motel Mejto

Nyní jste na stránce rychlé rezervace pro zařízení Motel Mejto, které nabízí ubytování ve městě (obci) Praha 10-Nedvězí - Praha 10-Nedvězí . Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a a stisknout tlačítko odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán zařízení Motel Mejto. Aby bylo možné vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo vám odpovědět na dotaz je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Motel věděli kdo se to vlastně ptá či komu vlastně potrzují ubytování ve městě Praha 10-Nedvězí - Praha 10-Nedvězí je potřeba vyplnit také vaše jméno. Poku chcete aby vaše poptávka ubytování, nebo jinný dotaz byl vyřízen co nejdříve můžete klidně uvést i telefon.