Další ubytování Praha 10Nedvězí Praha 10Nedvězí a okolí

Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Praha 10Nedvězí Praha 10Nedvězí a okolí

jasno
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : jasno Teplota přes den: 5 °C
 Teplota v noci: 1 °C
 Vítr: 23 m/s


Motel Mejto ubytování Praha 10MotelNedvězí Motel Praha 10MotelNedvězí

V areálu se nachází 22 apartmá pro 2 osoby, 16 apartmá je s kuchyňkou a je možno přidat přistýlku pro další 2 osoby. Vybavení: ložnice, obývací pokoj, kuchyňka, toaleta, sprcha, barevná televize, lednice, vařič, v letních měsících i zahradní nábytek.
Služba na recepci je 24 hodinMalá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolen Recepce poskytuje směnárenské služby.K hotelu přísluší parkovištědisponuje restaurací je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasadisponuje kavárnou stálá diskotéka - tanec - zábavatenis -poblíž hoteluPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouna pokojích je telefon


Detailní popis objektu Motel Mejto ubytování Praha 10MotelNedvězí Motel Praha 10MotelNedvězí a jeho okolí:

V malebném prostředí na okraji Prahy se nachází areál MOTEL MEJTO. Areál je vhodný jak pro pořádání firemních akcí, prezentací či školení, tak pro relaxaci rodin s dětmi.V areálu je parkoviště pro osobní automobily i autobus. Na recepci je možno objednat kontinentální snídaně.

Areál dále poskytuje lehké sportovní vyžití na hřišti, možnost použít venkovní krb, stůl pro stolní tenis, v obci jsou tenisové kurty a malé koupaliště.Klidné a příjemné večery můžete strávit v hezké vinárně - 200m od areálu. Vinárna poskytuje velký výběr jídel a nápojů k obědu i k večeři každý den v týdnu.Motel Mejto je přibližně 17 km od centra Prahy. Možno podnikat i další výlety: např. do Kutné Hory, na Konopiště, Křivoklát, Průhonice aj.

Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proMotel Mejto Praha 10-Nedvězí - Praha 10-Nedvězí

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Motel Mejto

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Motel Mejto, které nabízí ubytování ve městě (obci) Praha 10-Nedvězí - Praha 10-Nedvězí . Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Motel Mejto. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Motel věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Praha 10-Nedvězí - Praha 10-Nedvězí , je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.