Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Praha 10 a okolí

jasno
Aktuální počasí v regionu Český Krumlov a v okolí : jasno Teplota přes den: 5 °C
 Teplota v noci: 1 °C
 Vítr: 23 m/s


Penzion Kalik ubytování Praha 10

Vitame vas v nasem malem rodinnem pensionu, ktery je umistěn v klidne vilove ctvrti asi deset minut mestskou hromadnou dopravou od centra. Metro STRASNICKA je vzdaleno cca 10 minut chuze. Nabizime pokoje s vlastnim prislusenstvim, parkovani na zahrade.
 je k dispozici letní terasatenis -poblíž hoteluTelevize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletou


Detailní popis objektu Penzion Kalik ubytování Praha 10 a jeho okolí:

Vážení hostéVítáme vás v našem malém rodinném pensionu, který je umísten v klidné vilové ctvrti asi deset minut od centra. Spojení s centrem je prímo tramvají cislo 11 nebo metrem. Metro STRASNICKA je cca. 10min. pešky nebo tri stanice tramvají.

K dispozici máme celkem dva apartmány. První apartmán ( 50m2 ) se skládá ze dvou pokojů a je pro 1 - 5 osob. Pakliže je obsazen pouze jeden pokoj, do druhého pokoje jiz hosty nedáváme.

Druhý apartmán (30m2 ) se skládá z jednoho pokoje a predsíně a je urcen max. pro 4 osoby. Z tohoto apartmanu vedou prímo dvere na zahradu.

Každý apartmán má vlastní koupelnu, WC a terasu.

Parkování je umozneno ve dvore.

Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proPenzion Kalik Praha 10

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Penzion Kalik

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Penzion Kalik, které nabízí ubytování ve městě (obci) Praha 10 - Praha 10. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Penzion Kalik. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Penzion věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Praha 10 - Praha 10, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.