Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Praha 10 a okolí

jasno
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : jasno Teplota přes den: 5 °C
 Teplota v noci: 1 °C
 Vítr: 23 m/s


Penzion Zahradní město ubytování Praha 10

Nabízíme levné krátkodobé a dlouhodobé ubytování hotelového i hostelového typu v příjemné a zelené části Prahy 10. Našim hostům k ubytování poskytujeme slevu na vstup do moderního fitness centra přímo v objektu.

Detailní popis objektu Penzion Zahradní město ubytování Praha 10 a jeho okolí:

V areálu se dále nachází obchodní centrum, restaurace, supermarket, lékárna, drogerie, bankomat. Výbornou dopravní dostupnost zajišťuje MHD BUS ke stanici metra A Skalka, pouhých 50 m od recepce. Penzion Zahradní město je tradičním poskytovatelem dostupného bydlení pro jednotlivce, firmy, sportovní zájezdy, cestovní ruch, studentské a jiné skupiny na krátkodobé i dlouhodobé ubytování. Našim zákazníkům jsme schopni nabídnout různé kategorie bydlení dle nároků na cenu a vybavení pokoje. Specializujeme se jak na jednotlivce, tak na ubytování větších skupin osob. Firmám zajistíme "ubytování na klíč" přesně dle požadavků klienta. Naší předností je velká kapacita, tudíž jsme schopni vyhovět téměř jakýmkoliv nárokům, spolu s kvalitním standartem ubytování a služeb s ním spojených. Firmy mohou využít výhodného pronájmu celých bytových jednotek jako firemních bytů. V případě dlouhodobého či kapacitně náročnějšího ubytování jednotlivců nebo skupin poskytujeme speciální cenové nabídky, spokojenost klientů je na prvním místě.

Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proPenzion Zahradní město Praha 10

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Penzion Zahradní město

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Penzion Zahradní město, které nabízí ubytování ve městě (obci) Praha 10 - Praha 10. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Penzion Zahradní město. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Penzion věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Praha 10 - Praha 10, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.