Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Praha 1 a okolí

jasno
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : jasno Teplota přes den: 5 °C
 Teplota v noci: 1 °C
 Vítr: 23 m/s

Fotogalerie Penzion Penzión ANTIK Slovensko Rajecké Teplice.


Ubytování Praha 1
Penzión sa nachádza priamo v centre kúpelov Rajecké Teplice.Ponúka rustikálne klimatizované izby s raňajkami, TV, sat, minibar, miniveža, WIFI pripojenie na internet, konferenčné miestnosti pre cca 65 os a 10 os, bezplatné ohradené parkovisko, kaviareň.
Služba na recepci je 24 hodinK hotelu přísluší parkoviště je k dispozici připojení na internetgolfdisponuje kavárnoupřijímá creditní karty Eurocard/Mastercardpřijímá kreditní karty VISAtenis -poblíž hoteluTelevize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouPokoje jsou vybaveny televizorem

Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Penzion Penzión ANTIK Slovensko Rajecké Teplice

Nyní jste na stránce rychlé rezervace pro zařízení Penzion Penzión ANTIK Slovensko Rajecké Teplice, které nabízí ubytování ve městě (obci) Praha 1 - Praha 1. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a a stisknout tlačítko odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán zařízení Penzion Penzión ANTIK Slovensko Rajecké Teplice. Aby bylo možné vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo vám odpovědět na dotaz je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Penzion věděli kdo se to vlastně ptá či komu vlastně potrzují ubytování ve městě Praha 1 - Praha 1 je potřeba vyplnit také vaše jméno. Poku chcete aby vaše poptávka ubytování, nebo jinný dotaz byl vyřízen co nejdříve můžete klidně uvést i telefon.