Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Praha 1 a okolí

jasno
Aktuální počasí v regionu Český Krumlov a v okolí : jasno Teplota přes den: 5 °C
 Teplota v noci: 1 °C
 Vítr: 23 m/s


****

 Hotel Klarov ubytování Praha 1

Hotel Klarov je umístěn v krásném secesním domě z 18. století, který se nachází v samém centru Prahy v lokalitě chráněné UNESCO přímo pod Pražským Hradem
Služba na recepci je 24 hodinMalá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolen je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasaK hotelu přísluší parkovištěpřijímá creditní karty Eurocard/Mastercardpřijímá kreditní karty VISApřijímá kreditní karty American Expresspřijímá kreditní karty JCBpřijímá kreditní karty Diners Club InternationalTelevize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouna pokojích je telefonDetailní popis objektu Hotel Klarov ubytování Praha 1 a jeho okolí:

Hotel Klarov je umístěn v krásném secesním domě z 18. století, který se nachází v samém centru Prahy v lokalitě chráněné UNESCO

Hotel Klarov se nachází na výjimečném místě na Malé Straně, necelých 200 kroků od slavných Zámeckých schodů, které Vás za 10 minut dovedou k Pražskému Hradu.

Ke Karlovu mostu půjdete nejdéle 15 minut podél řeky, cestou minete Muzeum France Kafky a mnoho malých českých kaváren a restaurací.

Ke Staroměstskému náměstí stačí přejít most přes řeku Vltavu, projít okolo slavného koncertního sálu Rudolfinum a židovského hřbitova, a za 15 minut již budete obdivovat Orloj.

Stanice metra B Malostranská se nachází 200 metrů od hotelu, přímo na náměstí Klarov. Linka B Vás za 5 minut doveze na Václavské náměstí.

Malá Strana je ideální pro dlouhé procházky v malebných uličkách, kde je mnoho galerií, kaváren, restaurací.
Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proHotel Klarov Praha 1

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Hotel Klarov

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Hotel Klarov, které nabízí ubytování ve městě (obci) Praha 1 - Praha 1. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Hotel Klarov. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Hotel věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Praha 1 - Praha 1, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.