Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Praha 1 a okolí

jasno
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : jasno Teplota přes den: 5 °C
 Teplota v noci: 1 °C
 Vítr: 23 m/s


**

 Penzion Penzión ANTIK Slovensko Rajecké Teplice ubytování Praha 1

Penzión sa nachádza priamo v centre kúpelov Rajecké Teplice.Ponúka rustikálne klimatizované izby s raňajkami, TV, sat, minibar, miniveža, WIFI pripojenie na internet, konferenčné miestnosti pre cca 65 os a 10 os, bezplatné ohradené parkovisko, kaviareň.
Služba na recepci je 24 hodinK hotelu přísluší parkoviště je k dispozici připojení na internetgolfdisponuje kavárnoupřijímá creditní karty Eurocard/Mastercardpřijímá kreditní karty VISAtenis -poblíž hoteluTelevize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouPokoje jsou vybaveny televizorem

Detailní popis objektu Penzion Penzión ANTIK Slovensko Rajecké Teplice ubytování Praha 1 a jeho okolí:

Penzión sa nachádza priamo v centre Rajeckých Teplíc. Bol postavený v roku 2007 a jeho interiér dýcha príjemnou rustikálnou atmosférou. Je ideálnym miestom pre strávenie pokojnej dovolenky v krásnom prostredí Rajeckej doliny, relaxačné pobyty s využitím miestnych kúpeľov alebo usporiadanie osláv, či pracovných konferencií.

Penzión ponúka 20 dvojposteľových izieb, 3 trojizbové a 3 dvojizbové apartmány o celkovom počte lôžok 58. Penzión Antik je zariadený v rustikálnom holandskom a anglickom štýle. Všetok nábytok a obklady stien sú z tvrdého dubového dreva. Penzión taktiež ponúka 5 dvojlôžkových izieb zariadených v modernom štýle. V každej izbe sa nachádza kúpeľňa so sprchovacím kútom, umývadlom a WC. Každá izba a apartmán je vybavená TV - satelitom s 8 programami, minivežou (kombinácia CD a rádio), minichladničkou, a internetom. Apartmány ponúkajú navyše kuchynskú linku s kombináciou jedálenského priestoru a obývacieho priestoru s 2 spálňami alebo 1 spálňou.Penzión Antik ponúka kongresovú sálu, ktorá sa dá využiť na rôzne slávnostné podujatia, s možnosťou kongresových porád v maximálnom počte 60 osôb. Kongresová sála je zariadená v rustikálnom holandskom štýle z tvrdého dreva. Vybavenie dopĺňa projekčný TV o rozmere 2,2m x 1,4m s domácim kinom. V tejto sále je možnosť využitia barového priestoru pri slávnostných podujatiach.Penzión ďalej ponúka malú sálu s kapacitou 36 osôb, ktorá je pri ubytovaní využívaná ako jedáleň.V penzióne sa nachádza aj malý salónik vhodný na rôzne slávnostné príležitosti. Má kapacitu 12 osôb, tiež je zariadený z tvrdého dreva a súčasťou je aj LCD TV.Nakoniec je v celodennej prevádzke k dispozícii aj kaviareň o kapacite 30 osôb.Penzión Antik v zmluvnej spolupráci s kúpeľami a kúpeľnými domami Rajeckých Teplíc ponúka relaxačné a kúpeľné pobyty s komplexným lekárskym ošetrením pre svojich hostí. Týmto zákazníkom ponúkame výrazné zľavy na takto ponúkané služby.Lokalita ponúka množstvo pekných atrakcií, či už prírodných alebo historických. Takmer všetky v okruhu 40 km. V blízkom okolí sa nachádza Lietavský hrad (5 km), Kuneradský zámok (8 km), Súľovské skaly, Slovenský Betlehem (15 km), hrad Strečno (14 km) a pravdaže aj historické centrum mesta Žilina a Budatínsky zámok (12 km). Ďalej je možný výlet do múzea v Čičmanoch (25 km) a neopísateľné krásy ponúka pohorie Malá Fatra s Vrátnou dolinou, Malým a Veľkým Rozsutcom, Dierami a historickou obcou Terchová (40 km).

V okolí Penziónu Antik je mnoho možností využitia voľného času. Váš pobyt môžete cez letné aj zimné mesiace stráviť pri rôznych športových aktivitách alebo v prírode. Turistické lokality, cyklistické trasy, kúpaliská, ale aj golfový areál, to všetko a viac nájdete neďalekom okolí.

Rajecké Teplice:

V severozápadnej časti Slovenskej republiky, 15 kilometrov južne od Žiliny smerom na Rajec sa v malebnom údolí rieky Rajčanky vo výške 420 metrov nad morom nachádza kúpeľné mestečko Rajecké Teplice. Obklopujú ho listnaté a ihličnaté lesy Súľovských vrchov a Lúčanskej Malej Fatry. Mierne podnebie sa vyznačuje dostatkom slnečného svitu a prevládajúcim bezvetrím. Cenné je mimoriadne čisté ovzdušie bez exhalátov a s minimálnou prašnosťou. Ešte cennejšie sú liečivé termálne pramene, ktorým Rajecké Teplice vďačia za svoj zrod i meno. Preto nečudo, že kúpele, ktoré pri nich vznikli, sa stali neodmysliteľnou časťou mesta.


Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proPenzion Penzión ANTIK Slovensko Rajecké Teplice Praha 1

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Penzion Penzión ANTIK Slovensko Rajecké Teplice

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Penzion Penzión ANTIK Slovensko Rajecké Teplice, které nabízí ubytování ve městě (obci) Praha 1 - Praha 1. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Penzion Penzión ANTIK Slovensko Rajecké Teplice. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Penzion věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Praha 1 - Praha 1, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.