Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Praha 1 a okolí

jasno
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : jasno Teplota přes den: 5 °C
 Teplota v noci: 1 °C
 Vítr: 23 m/s


****

 Hotel Domus Balthasar ubytování Praha 1

Hotel Domus Balthasar je barokní budova se středověkými základy a designem 21. století, nachází se na Královské cestě, jen několik kroků od Karlova mostu. Nabízíme ubytování v 8 citlivě zrekonstruovaných pokojích.
Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolen je k dispozici připojení na internetdisponuje kavárnoupřijímá creditní karty Eurocard/Mastercardpřijímá kreditní karty VISApřijímá kreditní karty American Expresspřijímá kreditní karty JCBpřijímá kreditní karty Diners Club InternationalTelevize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouna pokojích je telefonTel.: 844 223 113

Detailní popis objektu Hotel Domus Balthasar ubytování Praha 1 a jeho okolí:

Design boutique hotel Domus Balthasar je barokní budova se středověkými základy a designem 21. století, nachází se na Královské cestě, v srdci nejstarší a nejromantičtější části Prahy - Malé Strany, jen několik kroků od Karlova mostu a v blízkosti Starého Města a Pražského hradu.Historie domu spadá až do 14.století, avšak jeho zařízení je moderní a nadčasové. Snažíme se udělat vše pro to, aby historie byla respektována, ale zároveň, aby byly uspokojeny všechny dnešní požadavky našich hostů. Interiéry hotelu jsou vybaveny dřevěným atypickým nábytkem s čistými liniemi v tmavých odstínech, které jsou vhodně kombinovány se světlými odstíny koberců, závěsů a dalších dekorací.Hotel nabízí ubytování v 8 stylově zařízených pokojích zahrnující:

2 x Dvoulůžkový podkrovní pokoj

3 x Dvoulůžkový pokoj DeLuxe

2 x Suite s kuchyňkou

1 x Královský pokojBufetová snídaně se podává v Bohemia Bagel Café v přízemí od 7:30 do 10:00 hod.