Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Praha 1 a okolí

jasno
Aktuální počasí v regionu Český Krumlov a v okolí : jasno Teplota přes den: 5 °C
 Teplota v noci: 1 °C
 Vítr: 23 m/s


***

 Hotel U dvou zlatých klíčů ubytování Praha 1

Vítejte v hotelu "U dvou zlatých klíčů", v domě z 17.století. Dům je ve skupině zvláštních kulturních památek města Prahy. Kapacita jen 49 lůžek v 1,2,3,4,5lůž.pokojích a dvou apartmánech s WC,sprchou,TV,SAT,WiFi. Ceník a slevy najdete na našem webu.
Služba na recepci je 24 hodinMalá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolendisponuje vinárnou je k dispozici připojení na internetdisponuje kavárnoupřijímá creditní karty Eurocard/Mastercardpřijímá kreditní karty VISApřijímá kreditní karty American Express stálá diskotéka - tanec - zábavaTelevize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouPokoje jsou vybaveny televizorem


Tel.: 222 532 534
http://www.udvouzlatychklicu.cz/
Telefon(+420) 777 249 109 (recepce)
 

Detailní popis objektu Hotel U dvou zlatých klíčů ubytování Praha 1 a jeho okolí:

Budova se nachází na rozhraní Starého a Nového Města. Původní středověká stavba byla přestavěna v barokním stylu kolem roku 1688 a následně na počátku 18.století. Dále bylo později (kolem 1786)přistavěno druhé poschodí, v době rozvoje města, kdy bylo postaveno 1.české divadlo Bouda v prostoru středu Václavského náměstí, kdy byla dostavěna i dvorní křídla budovy. Následně byly provedeny další úpravy, arichitektem Josefem Kaurem, po roce 1830. V současné době je celý objekt zařazen do skupiny zvláštních kulturních památek hlavního města Prahy.

Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proHotel U dvou zlatých klíčů Praha 1

 
Vaše jméno:    *
Vaše příjmení:    *
Telefon:    *
Váš e-mail:    *
Jednolůžkový:                
Dvojlůžkový:                
Třílůžkový:                
Čtyřlůžkový:                
Jiný:                
Příjezd:
Odjezd:
Váš vzkaz:


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Hotel U dvou zlatých klíčů

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Hotel U dvou zlatých klíčů, které nabízí ubytování ve městě (obci) Praha 1 - Praha 1. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Hotel U dvou zlatých klíčů. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby v zařízení Hotel věděli kdo se ptá, či komu potrzují ubytování ve městě Praha 1 - Praha 1, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je nutné uvést i Vaše telefonní číslo.