Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Praha 1 a okolí

jasno
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : jasno Teplota přes den: 5 °C
 Teplota v noci: 1 °C
 Vítr: 23 m/s


***

 Hotel Betlem Club ubytování Praha 1

Hotel Betlem Club se nachází na místě gotického domu ze 13.století, z něhož se dochovalo původní gotické sklepení. Dům prý nechal postavit bohatý měšťan pro svou dceru jako svatební dar.
Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolen Recepce poskytuje směnárenské služby. je k dispozici připojení na internetpřijímá creditní karty Eurocard/Mastercardpřijímá kreditní karty VISApřijímá kreditní karty Diners Club InternationalTelevize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouna pokojích je telefonDetailní popis objektu Hotel Betlem Club ubytování Praha 1 a jeho okolí:

Hotel se nachází v jádru historického centra Prahy, obklopen nejvýznamnějšími pražskými pamětihodnostmi a místy, jako jsou Karlův most, Národní divadlo, Staroměstské náměstí, Václavské náměstí, Královská cesta a Židovské město. Hotel je situován na poklidném Betlémském náměstí, přímo naproti Betlémské kapli. Hotel je ideálním výchozím bodem k nezapomenutelným procházkám starou Prahou.

Hotel nabízí 21 kvalitně vybavených pokojů. Pokoje jsou vybaveny stylovým nábytkem, který dotváří historickou atmosféru hotelu. Pokoje v prvním a druhém patře jsou větší a komfortněji vybavené, každý s velmi pěknou koupelnou. Koupelny jsou vždy vybaveny vanou nebo sprchovým koutem, sušičem vlasů, WC, kvalitními kosmetickými doplňky a hotelovými ručníky a osuškami. V každém pokoji je vlastní lednička, TV se satelitním vysíláním a telefon pro přímé volání do celého světa. Podkrovní pokoje jsou stejně vybavené, jen rozměrově menší, avšak útulně zařízené masivním dřevěným nábytkem a nabízeny ve velmi přijatelné cenové relaci. V cenách pokojů jsou vždy zahrnuty bohaté snídaně bufetového typu, podávané v románsko-gotickém sklepení ze 13. století. Hotel nabízí vlastní pick-up servis s odvozem z letiště nebo nádraží do hotelu.

Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proHotel Betlem Club Praha 1

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Hotel Betlem Club

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Hotel Betlem Club, které nabízí ubytování ve městě (obci) Praha 1 - Praha 1. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Hotel Betlem Club. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Hotel věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Praha 1 - Praha 1, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.