Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Praha 1 a okolí

jasno
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : jasno Teplota přes den: 5 °C
 Teplota v noci: 1 °C
 Vítr: 23 m/s


***

 Apartmán Judita ubytování Praha 1

Dvanáct apartmánů v centru Prahy. Každý apartmán má vlastní kuchyňský kout (sporák, chladnička), koupelnu s WC. Všechny apartmány jsou dvou až tří lůžkové.

Detailní popis objektu Apartmán Judita ubytování Praha 1 a jeho okolí:

Penzion má 24 hod fungující recepci s prodejem drobného zboží a občerstvení. Nejbližší restaurace je 20m. Parkování je možné zajistit za poplatek. Penzion zajišťuje veškeré služby spojené s dopravou, nadstandardní služby (zajištění nadstandardních lékařských výkonů a ošetření (zubní lékař,plastický chirurg, atd.).

Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proApartmán Judita Praha 1

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Apartmán Judita

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Apartmán Judita, které nabízí ubytování ve městě (obci) Praha 1 - Praha 1. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Apartmán Judita. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Apartmán věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Praha 1 - Praha 1, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.