Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Praha 1 a okolí

jasno
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : jasno Teplota přes den: 5 °C
 Teplota v noci: 1 °C
 Vítr: 23 m/s


****

 Hotel Residence U Černého Orla ubytování Praha 1

Residence U černého orla se nachází na Malé Straně v Mostecké ulici, která je již od pradávna součástí Královské cesty - historické trasy centrem českého hlavního města Prahy. Jen pár kroků od nás se nachází věhlasný Karlův most, Malostranské či malebné S
disponuje restauracíMalá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolen je k dispozici připojení na internetpřijímá creditní karty Eurocard/Mastercardpřijímá kreditní karty VISApřijímá kreditní karty American Expresspřijímá kreditní karty JCBpřijímá kreditní karty Diners Club InternationalTelevize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouna pokojích je telefon


Detailní popis objektu Hotel Residence U Černého Orla ubytování Praha 1 a jeho okolí:

Stylový hotelový restaurant s vinárnou je situován v místnostech se zachovalými historickými klenbami a rozmanitou dobovou výzdobou. Nabízí českou a mezinárodní kuchyni se širokým výběrem z českých a mezinárodních kvalitních vín. Příjemné setkání s historií si můžete vychutnat každý den od 11:00 do 23:30. Hotelovým hostům je poskytována sleva na konzumaci ve výši 20%. Snídaně, které jsou zahrnuty v ceně za ubytování, podáváme formou a la carte od 7:00 do 11:00 ve všední den a od 8:00 do 11:00 o víkendu. Snídaně či pokrmy z jídelního lístku mohou být servírovány přímo do pohodlí Vašeho pokoje. Room servis je možné využít denně od 7:00 do 22:00.

Útulné dvoulůžkové pokoje situované do malebného hotelového atria, Vám nabízejí klidné zázemí při Vašich cestách za věhlasnými pražskými pamětihodnostmi. Pokoje jsou vybaveny kvalitním stylovým dubovým nábytkem a historickými doplňky umocňující atmosféru malostranského domu své doby.

Komfortní dvoulůžkové pokoje s výhledem na malebné měšťanské domy v Mostecké ulici a jedním pokojem s výhledem do klidného hotelového atria. Historická autentičnost pokojů, nacházejících se ve třetím patře budovy, je dokreslena originálními stropními malbami.

Luxusní podkrovní apartmán s jedinečným dispozičním řeším o výměře 100 m2. Apartmán je zcela klimatizovaný. Z privátního balkónu je nádherný výhled na Petřín, kostel sv. Mikuláše a další blízké pamětihodnosti.

Samozřejmostí je láhev minerální vody a mísa čerstvého ovoce na uvítanou.

Příjezd po 22. hod. prosím uveďte v rezervačním formuláři, nebo upovědomte hotelovou recepci. Děkujeme za pochopení!
Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proHotel Residence U Černého Orla Praha 1

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Hotel Residence U Černého Orla

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Hotel Residence U Černého Orla, které nabízí ubytování ve městě (obci) Praha 1 - Praha 1. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Hotel Residence U Černého Orla. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Hotel věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Praha 1 - Praha 1, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.