Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Praha 1 a okolí

jasno
Aktuální počasí v regionu Český Krumlov a v okolí : jasno Teplota přes den: 5 °C
 Teplota v noci: 1 °C
 Vítr: 23 m/s


*****

 Hotel Aria Hotel ubytování Praha 1

Luxusní boutique hotel Aria se nachází v klidné lokalitě Malé Strany, architektonicky nejkrásnější části Prahy, zařazené do programu UNESCO.

Detailní popis objektu Hotel Aria Hotel ubytování Praha 1 a jeho okolí:

Hotel Aria je konečný přístav pro všechny milovníky hudby. Svým designem a výzdobou oslavuje díla nejvýznamnějších skladatelů a hudebníků všech dob. Každé patro je věnováno určitému hudebnímu žánru jako je Opera, Jazz, Současná hudba a Klasická hudba. Každý z 52 pokojů poté oslavuje jednoho velkého interpreta nebo skladatele daného hudebního stylu, na jehož dílo upozorňuje hudba, umělecká výzdoba a literatura. Svůj pokoj zde má například Puccini, Dizzy Gillespie, Dvořák, Louis Armstrong a samozřejmě Mozart.

Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proHotel Aria Hotel Praha 1

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Hotel Aria Hotel

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Hotel Aria Hotel, které nabízí ubytování ve městě (obci) Praha 1 - Praha 1. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Hotel Aria Hotel. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Hotel věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Praha 1 - Praha 1, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.