Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Praha 1 a okolí

jasno
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : jasno Teplota přes den: 5 °C
 Teplota v noci: 1 °C
 Vítr: 23 m/s


***

 Garni hotel Aparthotel Davids Biskupsky Dvur ubytování Praha 1

Tento historický pavlačový dům po rekonstrukci vyniká svou skvělou polohou na hranici Starého a Nového Města,podtrženou romantickým okolím Petrského náměstí a kostela sv. Petra.Vetsina apartmánů je situována do dvora a je tak ideálním místem odpocinku ...
Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolen Recepce poskytuje směnárenské služby. je k dispozici připojení na internetpřijímá creditní karty Eurocard/Mastercardpřijímá kreditní karty VISApřijímá kreditní karty American ExpressTelevize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouna pokojích je telefon


Tel.: 844 223 113

Detailní popis objektu Garni hotel Aparthotel Davids Biskupsky Dvur ubytování Praha 1 a jeho okolí:

Tento historický pavlacový dum po rekonstrukci vyniká svou skvělou polohou na hranici Starého a Nového Města.

Všechny apartmány jsou situovány do tichého dvora a jsou ideálním místem odpočinku po toulkách rusnými prazskými ulicemi.

V domě s vlastní recepcí je celkem 10 apartmánů. Hostum je zdarma k dispozici internetové připojení na pokojích (WI-FI nebo LAN), dále počítač v recepci aparthotelu stejne tak jako sejf a uschova zavazadel. Bufetové snídaně jsou možné za poplatek 90,-Kč /osobu.Do základního vybavení kazdého apartmánu patří: televize, radio-budík, vysouseč vlasu, telefon (odchozí hovory v rámci ČR jsou zdarma). Káva a čaj jsou na pokojích k dispozici zdarma, stejně tak jako neomezený přístup na internet (WI-FI/LAN).

V recepci je pro hosty k dispozici počítač.

Luzkoviny, osusky, ručníky a utěrky jsou zahrnuty v základní ceně ubytování, stejně tak jako spotřeba energií a úklid 3 x týdně či závěrečný úklid.VYBAVENÍ APARTMÁNŮ:

1) Typ 1 = Apartmány pro 2-5 osob mají dva pokoje, kuchynský kout (el. dvouvařič nebo mikrovlnna trouba, chladnička, varná konvice, kompletní sada nádobí), dále pak vlastní koupelnu a WC.

Cena za apartmán je v hlavní sezóně od 2200,- Kč, mimo sezónu od 1800,- Kč/noc2) Typ 2 = Studiový (jednopokojový) apartmán pro 1-3 osoby má pouze jednu místnost, ale vybavení je jinak stejné jako u typu 1.

Cena za apartmán je v sezóně od 1800Kč/noc, mimo sezónu od 1400,-Kč/noc.3) Typ 3 = Apartmán pro 6-8 osob má 3 loznice (každá má vlastní TV a telefon), dále obývací pokoj s mozností 2 přistýlek, privátní koupelnu s vanou a WC. Dále je zde k dispozici samostatný sprchový kout. Kuchyňka je vybavena chladničkou, varnou konvicí, mikrovlnnou troubou a základním nádobím.

Cena za apartmán je v sezóně od 3600Kč/noc, mimo sezónu od 3000,-Kč/noc.4) Typ 0 = Samostatný pokoj pro 1-3 osoby. Koupelna je společná na chodbě. Jedná se o nejlevnější variantu pobytu u nás.

Cena za pokoje je v sezóně od 1000Kč/noc, mimo sezónu od 800,-Kč/noc.

POLOHA APARTHOTELU:

Staré město a Náměstí Republiky (Prasná brána, Obecní dum, pěší zóna)...400 m

Nejblizsí metro: stanice "Náměstí Republiky" (trasa B) 300 m a stanice "Florenc" (trasy B, C) 300 m

Nejblizsí tramvaj: zastávka Bílá Labut (3, 8, 24) 200 m

Nejblizsí autobus: zast. Florenc (133, 135 a 207)

Parkování mozné za poplatek 50 metru od objektu v garazich hotelu Bila Labut.Vsechny nase aparmány jsou nekuřácké.

Recepce je otevřena denně od 8:00 do 22:00. Obvyklý příjezd rezervací je mezi 16:00 a 21:00, pozdější příjezdy je nutno domluvit předem!