Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Polička a okolí

mlha
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : mlha Teplota přes den: 3 °C
 Teplota v noci: -2 °C
 Vítr: 6 m/s


***

 Penzion Na chalupě ubytování Polička

Penzion se nachází na okraji města Polička směr Svitavy. Poskytuje ubytování v chalupářském stylu v šesti pokojích s vl. soc. zařízením, tv, int.. Příjemné posezení v restauraci, salonek, soukromé parkoviště. Možnost uschování kol, lyží, přímo v penzionu.
K hotelu přísluší parkovištědisponuje restauracíMalá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolen je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasapřijímá creditní karty Eurocard/Mastercardpřijímá kreditní karty VISApřijímá kreditní karty American Expresspřijímá kreditní karty JCBPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouPokoje jsou vybaveny televizorem


http://www.penzionnachalupe.cz/
Mobil(+420) 603 510 898 (Lopourová Helena)
(+420) 605 021 434 (Lopourová Helena)
 

Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proPenzion Na chalupě Polička

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Penzion Na chalupě

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Penzion Na chalupě, které nabízí ubytování ve městě (obci) Polička - Polička. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Penzion Na chalupě. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Penzion věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Polička - Polička, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.