Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Podolí I a okolí

skoro zataženo
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : skoro zataženo Teplota přes den: 3 °C
 Teplota v noci: -2 °C
 Vítr: 4 m/s


Rekreační Středisko u Můstku ubytování Podolí I

Rekreační středisko U Můstku se nachází v klidné oblasti jihočeského kraje uprostřed lesa poblíž vesničky Podolí I a 14 km od města Písek nedaleko písčité pláže Orlické přehrady. Ke středisku vede příjezdová komunikace.
Služba na recepci je 24 hodinMalá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenK hotelu přísluší parkovištědisponuje restauracíV hotelu je kulečníktenis -poblíž hoteluTelevize umožňuje příjem satelitních programů

Detailní popis objektu Rekreační Středisko u Můstku ubytování Podolí I a jeho okolí:

Rekreační středisko U Můstku se nachází v klidné oblasti jihočeského kraje uprostřed lesa poblíž vesničky Podolí I a 14 km od města Písek nedaleko písčité pláže Orlické přehrady. Ke středisku vede příjezdová komunikace.Středisko disponuje 28 chatami v každé je 6 lůžek. Nabízí ubytování a stravování pro:podnikové akce

rodinné rekreace

dětské tábory

ozdravné pobyty

sportovně-turistické akce škol

Ve volném čase můžete navštívit město Písek a jeho památky. Nedaleko od místa pobytu se nachází písčitá pláž s občerstvením a další zábavou.V areálu se mimo jiné nachází:Restaurace, která poskytuje stravování po celý den od hotových jídel po minutkovou kuchyň.

Velká společenská místnost.

Sociální zařízení - teplá voda po celý den.

Hřiště, velký grill, ohniště - možnost opékání prasete za výhodné ceny.

Stůl pro stolní tenis, jukebox, výherní automat, TV, kulečníkový stůl aj.
Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proRekreační Středisko u Můstku Podolí I

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Rekreační Středisko u Můstku

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Rekreační Středisko u Můstku, které nabízí ubytování ve městě (obci) Podolí I - Podolí I. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Rekreační Středisko u Můstku. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Rekreační Středisko věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Podolí I - Podolí I, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.