Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Podkopná Lhota a okolí

částečně oblačno
Aktuální počasí v regionu Český Krumlov a v okolí : částečně oblačno Teplota přes den: 3 °C
 Teplota v noci: -4 °C
 Vítr: 16 m/s

Fotogalerie Penzion Rolimpex, spol. s r. o..


Ubytování Podkopná Lhota
Rodinný penzion Rolimpex nabízí příjemné ubytování v Podkopné Lhota, Zlínský kraj. Nachází se v krásné a čisté přírodě, obklopený horským potokem a romantickou přírodou na rozmezí Hostýnsko-Vizovických hor. Vhodný především pro rodinnou rekreaci..
Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenK hotelu přísluší parkoviště je k dispozici letní terasaTelevize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny televizorem

Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Penzion Rolimpex, spol. s r. o.

Nyní jste na stránce rychlé rezervace pro zařízení Penzion Rolimpex, spol. s r. o., které nabízí ubytování ve městě (obci) Podkopná Lhota - Podkopná Lhota. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a a stisknout tlačítko odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán zařízení Penzion Rolimpex, spol. s r. o.. Aby bylo možné vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo vám odpovědět na dotaz je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Penzion věděli kdo se to vlastně ptá či komu vlastně potrzují ubytování ve městě Podkopná Lhota - Podkopná Lhota je potřeba vyplnit také vaše jméno. Poku chcete aby vaše poptávka ubytování, nebo jinný dotaz byl vyřízen co nejdříve můžete klidně uvést i telefon.