Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Podivín a okolí

mlha
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : mlha Teplota přes den: 4 °C
 Teplota v noci: -4 °C
 Vítr: 6 m/s


*

 Ubytovna Podivín ubytování Podivín

Turistická ubytovna Podivín nabízí levné ubytování,nacházíme se v těsné blízkosti Lednicko-valtického areálu. Město Podivín má výhodnou polohu do všech turisticky oblíbených míst, sousedí s Lednicí i vyhlášenou vinařskou obcí Velké Bílovice.
Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenK hotelu přísluší parkoviště je k dispozici připojení na internet

Detailní popis objektu Ubytovna Podivín ubytování Podivín a jeho okolí:

Hledáte příjemné a levné ubytování? Využijte naší nabídky. Nabízíme: •Možnost parkování osobních i nákladních automobilů a karavanů na hlídaném parkovišti. •Úschovu jízdních kol, dětských kočárků, lyží a saní. •K dispozici jsou 2, 3 a 4 lůžkové pokoje, po dohodě i s přistýlkou. •Pokoje jsou po rekonstrukci v roce 2010. Ústřední vytápění. •V patře je zvlášť pro ženy a zvlášť pro muže koupelna s teplou a studenou vodou a WC. •Vhodné pro dlouhodobé i krátkodobé pobyty. •Cena lůžka 200 Kč/noc.

Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proUbytovna Podivín Podivín

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Ubytovna Podivín

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Ubytovna Podivín, které nabízí ubytování ve městě (obci) Podivín - Podivín. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Ubytovna Podivín. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Ubytovna věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Podivín - Podivín, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.