Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Podhradí nad Dyjí a okolí

mlha
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : mlha Teplota přes den: 7 °C
 Teplota v noci: -3 °C
 Vítr: 6 m/s


Penzion u Burdů ubytování Podhradí nad Dyjí

Ubytování v malebném prostředí Podhradí nad Dyjí u splavu řeky Dyje. Kontaktní mob. 731558699. Další odkaz kde nás najdete http://www.penzionuburdu.unas.cz , e-mail kam nám můžete napsat penzionuburdu@seznam.cz
K hotelu přísluší parkoviště je k dispozici letní terasatenis -poblíž hoteluPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouDetailní popis objektu Penzion u Burdů ubytování Podhradí nad Dyjí a jeho okolí:

Penzion U Burdů se nalézá v malebné rekreační obci v údolí řeky Dyje, na konci Vranovské přehrady pod zříceninou hradu Frenštejna. Krásné prostředí dotváří romantické skály a hluboké lesy Národního parku Podyjí.Penzion po rekonstrukci stojí na břehu řeky Dyje v nadmořské výšce 250m, 20m od jezu, kterým končí Vranovská přehrada. Do oploceného objektu je možné přijet a parkovat.
Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proPenzion u Burdů Podhradí nad Dyjí

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Penzion u Burdů

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Penzion u Burdů, které nabízí ubytování ve městě (obci) Podhradí nad Dyjí - Podhradí nad Dyjí. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Penzion u Burdů. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Penzion věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Podhradí nad Dyjí - Podhradí nad Dyjí, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.