Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Plzeň 3Skvrňany Plzeň 3Skvrňany a okolí

jasno
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : jasno Teplota přes den: 5 °C
 Teplota v noci: 0 °C
 Vítr: 23 m/s

Fotogalerie Ubytování AK penzion, ubytování Plzeň.


Ubytování Plzeň 3UbytováníSkvrňany Ubytování Plzeň 3UbytováníSkvrňany
Pěkné a levné ubytování 2 km od centra Plzně. Ubytování v pokojích s vlastním WC koupelnou, WIFI připojení zdarma. Parkování přímo před penzionem. Ubytujeme firmy, turisty i sportovce s se svým kolem.
Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolen je k dispozici připojení na internetPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletou

Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Ubytování AK penzion, ubytování Plzeň

Nyní jste na stránce rychlé rezervace pro zařízení Ubytování AK penzion, ubytování Plzeň, které nabízí ubytování ve městě (obci) Plzeň 3-Skvrňany - Plzeň 3-Skvrňany . Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a a stisknout tlačítko odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán zařízení Ubytování AK penzion, ubytování Plzeň. Aby bylo možné vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo vám odpovědět na dotaz je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Ubytování věděli kdo se to vlastně ptá či komu vlastně potrzují ubytování ve městě Plzeň 3-Skvrňany - Plzeň 3-Skvrňany je potřeba vyplnit také vaše jméno. Poku chcete aby vaše poptávka ubytování, nebo jinný dotaz byl vyřízen co nejdříve můžete klidně uvést i telefon.