Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Plzeň 3Skvrňany Plzeň 3Skvrňany a okolí

jasno
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : jasno Teplota přes den: 5 °C
 Teplota v noci: 0 °C
 Vítr: 23 m/s


Ubytování AK penzion, ubytování Plzeň ubytování Plzeň 3UbytováníSkvrňany Ubytování Plzeň 3UbytováníSkvrňany

Pěkné a levné ubytování 2 km od centra Plzně. Ubytování v pokojích s vlastním WC koupelnou, WIFI připojení zdarma. Parkování přímo před penzionem. Ubytujeme firmy, turisty i sportovce s se svým kolem.
Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolen je k dispozici připojení na internetPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouDetailní popis objektu Ubytování AK penzion, ubytování Plzeň ubytování Plzeň 3UbytováníSkvrňany Ubytování Plzeň 3UbytováníSkvrňany a jeho okolí:

Penzion Ak ubytování Plzeň vám nabídne kvalitní a levné ubytování nedaleko od centra Plzně.

Najdete zde příjemnou domácí atmosféru a pěkné vybavené pokoje. Pokoje mají vlastní WC s koupelnou, využít lze mikrovlnou troubu, lednici, WIFI připojení k intrnetu.

Ubytování je dobře dostupné s MHD, blízko je autobusové nádraží a do průmyslové zóny bory je to 5 minut autem.

Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proUbytování AK penzion, ubytování Plzeň Plzeň 3-Skvrňany - Plzeň 3-Skvrňany

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Ubytování AK penzion, ubytování Plzeň

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Ubytování AK penzion, ubytování Plzeň, které nabízí ubytování ve městě (obci) Plzeň 3-Skvrňany - Plzeň 3-Skvrňany . Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Ubytování AK penzion, ubytování Plzeň. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Ubytování věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Plzeň 3-Skvrňany - Plzeň 3-Skvrňany , je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.