Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Plzeň a okolí

jasno
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : jasno Teplota přes den: 5 °C
 Teplota v noci: 0 °C
 Vítr: 23 m/s


Penzion Stará Roudná ubytování Plzeň

Pension "STARÁ ROUDNÁ" je pension hotelového typu, nabízející moderní komfort v příjemné a klidné atmosféře. Má ideální polohu v obchodním a kulturním centru, jen pár kroků od histroického srdce Plzně.

Detailní popis objektu Penzion Stará Roudná ubytování Plzeň a jeho okolí:

Pro hosty je připraveno 5 dvoulůžkových pokojů, 1 apartman a 2 jednolůžkové pokoje. Všechny pokoje jsou vybaveny kopelnou, WC, minibarem, TV, satelitem. Na pokojích je pro hosty dostupný i internet.Recepce zajišťuje našim klientům kvalitní služby. Výlety do širokého okolí a jiné programy podle individuálních požadavků zákazníka. Možnost využítí vlastního taxi - cesta na letiště, okruhy Plzní a podobně. Možnost parkování osobních automobilů na hlídaném parkovišti

Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proPenzion Stará Roudná Plzeň

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Penzion Stará Roudná

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Penzion Stará Roudná, které nabízí ubytování ve městě (obci) Plzeň - Plzeň. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Penzion Stará Roudná. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Penzion věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Plzeň - Plzeň, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.