Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Plzeň a okolí

jasno
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : jasno Teplota přes den: 5 °C
 Teplota v noci: 0 °C
 Vítr: 23 m/s


***

 Hotel Hazuka ubytování Plzeň

Hotel Hazuka nedaleko centra města poskytuje kvalitní ubytování a služby ve 30-ti pokojích .Recepce 24 hod.Parkovací hala.Konferenční sál a vynikající restaurace Indigo.
Služba na recepci je 24 hodinMalá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolen je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasadisponuje kavárnouK hotelu přísluší parkovištědisponuje restauracídisponuje vinárnoupřijímá creditní karty Eurocard/Mastercardpřijímá kreditní karty VISApřijímá kreditní karty American Expresspřijímá kreditní karty JCBpřijímá kreditní karty Diners Club Internationaltenis -poblíž hoteluTelevize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouna pokojích je telefonTel.: 844 223 113

Detailní popis objektu Hotel Hazuka ubytování Plzeň a jeho okolí:

Po vstupu do hotelu Vás uvítá moderní a prostorná recepce. Celková kapacita je 30 pokojů s 60-ti lůžky. Hotel disponuje dvěma apartmány s vlastní terasou a překrásným výhledem na Plzeň a údolí řeky Radbuzy. Všechny pokoje jsou vybaveny moderním nábytkem z dubového masivu, koupelnou s vanou nebo bezbarierovou sprchou. Každý pokoj má TV, SAT, telefon s přímou volbou a přípojku s neomezeným internetem. Všichni hosté mohou využívat jedinečnou 180 m2 velkou terasu. Z recepce je vstup do relaxační zahrady, která spojuje sousední budovy. Hotel disponuje také parkovací halou. Bohatá snídaně formou bufetu společně s příjemným posezením v atypickém 150 let starém sklepě, Vám zpříjemní začátek Vašeho dne. K jednáním či obchodním schůzkám je Vám k dispozici konferenční sál 150m2 a jedinečná restaurace. Všude je k dispozici telefon i internet.