Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Plavy a okolí

jasno
Aktuální počasí v regionu Český Krumlov a v okolí : jasno Teplota přes den: 4 °C
 Teplota v noci: -2 °C
 Vítr: 23 m/s


Statek, Ranč, Farma Filoun ubytování Plavy

Penzion se nachází na úpatí Jizerských hor a Krkonoš nad obcí Plavy na kopci zvaném Filoun. Penzion má nově vybudované pokoje.

Detailní popis objektu Statek, Ranč, Farma Filoun ubytování Plavy a jeho okolí:

Nekuřácká hospůdka, altán s grilem, parkoviště. Mezi vybení pokojů patří vlastní sociální zařízení a přípojka k internetu.Farma rodiny Šourkových se nachází na severní straně kopce Filoun (578m) nad obcí Plavy v Jizerských horách okr.Jablonec n.Nisou.Obhospodařovaná výměra činí 69 ha zem.půdy a 6 ha lesa.Hlavní činností je chov skotu plemene Holštýn(celk.60 ks z toho 25 krav). Veškerá produkce mléka je zpracována na farmě ve vlastní minimlékárně na výrobky viz str.BIOPOTRAVINY.Doplňkovou činností je zpracování vlastního dřeva na minikatru zn.LOGOSOL na hranoly a fošny.

Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proStatek, Ranč, Farma Filoun Plavy

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Statek, Ranč, Farma Filoun

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Statek, Ranč, Farma Filoun, které nabízí ubytování ve městě (obci) Plavy - Plavy. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Statek, Ranč, Farma Filoun. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Statek, Ranč, Farma věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Plavy - Plavy, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.