Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Plasy a okolí

jasno
Aktuální počasí v regionu Turnov a v okolí : jasno Teplota přes den: 5 °C
 Teplota v noci: 0 °C
 Vítr: 23 m/s


Penzion Rudolf II ubytování Plasy

V podkroví restaurantu je umístěno 5 stylových pokojů s minibarem, koupelnou a WC. Pokoje jsou vybaveny TV se satelitem a rádiem s CD, vysokorychlostní internet. Ve vedlejším objektu je 12 pokojů s koupelnami, WC a TV. Pokoje jsou 2, 3 a 4 lůžkové.
K hotelu přísluší parkovištědisponuje restauracídisponuje vinárnouMalá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolen kadeřnictví - holičství  je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasa stálá diskotéka - tanec - zábavaTelevize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletou


Detailní popis objektu Penzion Rudolf II ubytování Plasy a jeho okolí:

Restaurant Rudolf II. se nachází v malebném údolí města Plas, které je vyhlášeno svou pestrostí kulturních památek a překrásnou přírodní scenérií.

Budova Restaurantu pochází z klášterních dob padesátých let 18. století, a byla vybudována jako vrchnostenská vinopalna, postavená z kamene a krytá šindelem, ve sklepení klenutá palírna a kvelb. (jak uvádí kronika)

Roku 1826 koupil panství Plasy státní kancléř kníže Metternich a zřídil zde lesovnu. První evidovaný nadlesní ve službách knížete byl Rudolf Plocek. Budova měla snad největší množství pomístních názvů, např. „obydlí Žida“, „Brandweinhaus“ – kořalečna. Poslední název byl „Machytkovna“.

V dobách hluboké totality budova vesele chátrala v užívání Školního statku. K objektu je přičítáno i řada pověstí o tajemném životě a skonu zdejších obyvatel.

V roce 2002 byla ukončena kompletní rekonstrukce objektu a dnes dům opět vypadá jako za časů jeho staré slávy.Celému domu vévodí Restaurant Rudolf II., který navozuje atmosféru loveckého zámečku. Našim milým hostům mistr kuchař rád připraví pečenou křepelku na černém pivu, bažanta na červeném víně a pro větší společnost pečené uzené selátko.Náš restaurant také zajišťuje rauty na reprezentativních akcích konaných v prostorách plaského kláštera.Pro všechny, kdo mají rádi drsnou atmosféru středověku je v podzemí objektu k dispozici gotický sklípek „Palírna u rytíře”, který je svou kapacitou 50 míst vhodný pro pořádání večírků, srazů nebo svatebních hostin.V podkroví domu a přilehlém objektu je k dispozici 17 stylově vybavených pokojů. (Dvou, tří a čtyř–lůžkových s možností přistýlky, celkem 45 míst.)Plasy jsou centrem mikroregionu Dolní Střela a východiskem mnoha turistických a cykloturistických tras. Historické památky evropského významu, krásná příroda a přirozená spádovost, vytvořily z Plas nejvýznamnější centrum turistického ruchu celého regionu severního Plzeňska.

Pro milovníky létání a parašutismu je k dispozici letiště Aeroklubu Plasy, kde si můžete sami vybrat trasu letu. Například zříceniny hradu Libštejn a Krašov, zámek Manětín nebo Mariánskou Týnicí u Kralovic. Zaletět si můžete i nad nejmenší městečko ve střední Evropě Rabštejn, stejně jako nad přehradní nádrž Hracholusky, hrad Karlštejn nebo se proletět nad Šumavou.

Pokud máte rádi romantické procházky a dobré jídlo, tak Vás srdečně zveme do našeho Restaurantu.Těšíme se na brzkou shledanou.

Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proPenzion Rudolf II Plasy

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Penzion Rudolf II

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Penzion Rudolf II, které nabízí ubytování ve městě (obci) Plasy - Plasy. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Penzion Rudolf II. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Penzion věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Plasy - Plasy, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.