Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Planá nad Lužnicí a okolí

skoro zataženo
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : skoro zataženo Teplota přes den: 3 °C
 Teplota v noci: -1 °C
 Vítr: 4 m/s


*

 Ubytovna Zlatá Hruška ubytování Planá nad Lužnicí

Penzion a ubytovna Zlatá Hruška v Plané nad Lužnicí(okres Tábor). V objektu po celkové rekonstrukci provedené na podzim 2007 nyní nabízíme ubytovací kapacitu 30 lůžek v 1 - 5 lůžkových pokojích.
Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenK hotelu přísluší parkovištědisponuje restaurací je k dispozici letní terasatenis -poblíž hoteluPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny televizoremhttp://ubytovani.plana.sweb.cz/
Mobil(+420) 776 484 806 (Václav Šimeček)
 

Detailní popis objektu Ubytovna Zlatá Hruška ubytování Planá nad Lužnicí a jeho okolí:

Naši provozovnu najdete na adrese: ČSLA 230, 391 11, Planá nad Lužnicí (okres Tábor),což je 5 minut jízdy autem z centra Tábora po mez. silnici E55 směrem na Č. Budějovice naproti obecnímu úřadu Planá n./ L.

V objektu po celkové rekonstrukci provedené na podzim 2007 nyní nabízíme ubytovací kapacitu 30 lůžek v 1 - 5 lůžkových pokojích. Součástí všech pokojů v prvním patře je vlastní sprcha a WC. Pokoje v přízemí mají novou společnou koupelnu a dostatečně vybavenou společnou kuchyň. V nejbližším okolí penzionu se nachází prodejna potravin, dvě restaurace, pošta, večerka, bankomat, kostel, zastávka městské hromadné dopravy a vlakové nádraží. Možnost parkování v areálu penzionu.
Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proUbytovna Zlatá Hruška Planá nad Lužnicí

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Ubytovna Zlatá Hruška

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Ubytovna Zlatá Hruška, které nabízí ubytování ve městě (obci) Planá nad Lužnicí - Planá nad Lužnicí. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Ubytovna Zlatá Hruška. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Ubytovna věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Planá nad Lužnicí - Planá nad Lužnicí, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.