Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Písek a okolí

částečně oblačno
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : částečně oblačno Teplota přes den: 4 °C
 Teplota v noci: 0 °C
 Vítr: 16 m/s


***

 Hotel Bahenec ubytování Písek

Sympatický Wellness hotel Bahenec s rodinnou atmosférou leží ve Slezských Beskydech (890 m) v těsné blízkosti polských hranic s turistickým městem Wisla.Příjemné prostředí pro rodiny s dětmi umocněno možností využití wellnesscentra s Pivnímy lázněmy.
Služba na recepci je 24 hodinMalá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolen Recepce poskytuje směnárenské služby.K hotelu přísluší parkovištědisponuje restaurací je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasakrytý bazén v hotelu.Televize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletou


Detailní popis objektu Hotel Bahenec ubytování Písek a jeho okolí:

Wellness hotel Bahenec je typický svou rodinnou atmosférou vhodný pro rodiny s dětmi a pro návštěvníky, hledající klidné a nenarušené prostředí. Vše je umocněno možností využití wellness centra , které nabízí první Pivní lázně BBB v české republice www.pivnilazne.eu a dále hotelem ,který disponuje vnitřním a venkovním bazénem, saunou a dětským koutkem pro dědi s animačním programem.

Hotel disponuje kapacitou 56 lůžek ve dvou a čtyřlůžkových pokojích.Všechny pokoje jsou vybaveny sociálním zařízením.Ubytováníje možné pouze s polopenzí nebo plnou penzí.V zimním období je přímo u hotelu možno využít sjezdovky dlouhé 760m.Vbízkém okolí se nachází bobovádráha a adrenalinový park Mosty u Jablunkova ( 10km ), krytý aquapark hotelu Golombiewski Wisla ) 30km )a chráněný prales Mionši Dolní Lomná ( 10km )


Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proHotel Bahenec Písek

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Hotel Bahenec

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Hotel Bahenec, které nabízí ubytování ve městě (obci) Písek - Písek. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Hotel Bahenec. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Hotel věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Písek - Písek, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.