Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Písek a okolí

částečně oblačno
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : částečně oblačno Teplota přes den: 4 °C
 Teplota v noci: 0 °C
 Vítr: 16 m/s


Statek, Ranč, Farma Čistírna U vodáka ubytování Písek

Bývalá zemědělská usedlost se skládá ze tří přízemních objektů.Dva z nich jsou upraveny pro obývání každý samostatně se standartním vybavením.Uzavřený dvůr a třetí objekt je společný.V objektu je společ.místnost ve stylu hospody a dále stolní tenis ve sto
Detailní popis objektu Statek, Ranč, Farma Čistírna U vodáka ubytování Písek a jeho okolí:

Vybaní chalupy - rozkládací gauč -1,5 lůžka + možnost spaní na peci, WC, sprchový kout, umyvadlo, teplá voda, jídelna, 2 ložnice se dvěma lůžky a 1 ložnice se čtyřmi lůžky.Výlety parníkem po přehradě, koupání,rybaření, turistika, cykloturistika, houbaření atd. V dosahu je Podolský most kde je campink a vodní lyžařská dráha s možností lyžování pro veřejnost - známá rekreační oblast .Stolní tenis, sauna, venkovní bazén se vstupem z objektu, sezení u venkovního krbu.

Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proStatek, Ranč, Farma Čistírna U vodáka Písek

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Statek, Ranč, Farma Čistírna U vodáka

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Statek, Ranč, Farma Čistírna U vodáka, které nabízí ubytování ve městě (obci) Písek - Písek. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Statek, Ranč, Farma Čistírna U vodáka. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Statek, Ranč, Farma věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Písek - Písek, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.