Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Petříkovice Trutnov a okolí

zataženo
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : zataženo Teplota přes den: 3 °C
 Teplota v noci: -1 °C
 Vítr: 4 m/s


***

 Penzion JAROSLAV ubytování Petříkovice Penzion Trutnov

Penzion s 3 a 4-lůžkovými plně vybavenými apartmány s celkovou kapacitou 20+4. Velká společenská místnost s minibarem, pimpongovým stolem a šipkami. Venkovní terasa s krbem. V blízkosti dětské hřiště, koupaliště, skiareál, jízdy na koních. TV/SAT, WIFI.
K hotelu přísluší parkovištědisponuje vinárnou je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasaTelevize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletou


Tel.: 844 223 113

Detailní popis objektu Penzion JAROSLAV ubytování Petříkovice Penzion Trutnov a jeho okolí:

Penzion se nachází na klidném místě v obci Petříkovice, cestou z Trutnova do Adršpašských skal Je moderně zařízen a můžete být ubytováni ve dvou tří a dvou čtyřlůžkových apartmánech s kuchyňkami, WC/sprch, TV/SAT, WIFI.

Pro méně náročné jsou zde ještě dva podkrovní čtyřlůžkové pokoje vybavené

televizí, ledničkou, varnou konvicí a WC. Sprchu a kuchyňský kout mají tyto dva pokoje společné v 1. patře penzionu. V přízemí je velká společenská místnost a lyžárna. Je možné si k pobytu přiobjednat snídaně nebo polopenzi. Parkování je přímo u penzionu. Jinak se k nám dostanete z Trutnova vlakem nebo autobusem. V lesích v blízkosti penzionu jsou bývalé vojenské bunkry. Pěší a cyklistický přechod do Polska je vzdálen cca 1500m, Adšpašské skály 8 km, Jánské Lázně 12 km a ZOO Dvůr Králové nebo Kuks 20 km. Obchod s potravinami je vzdálen 150m od penzionu, restaurace 800m.