Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Perná a okolí

mlha
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : mlha Teplota přes den: 4 °C
 Teplota v noci: -4 °C
 Vítr: 6 m/s


Chata pod Pálavou ubytování Perná

Rodinná chata pod Pálavou pro 8 osob. Společenská místnost s Tv + 3 lůžky, v podkroví dvě ložnice pro dvě a tři osoby . V sezoně (1.7. - 30.8) týdenní turnusy, minimálně 4 osoby. Chata se pronajímá jako celek. Mimo sezonu lze i na kratší dobu či víkendy.
 je k dispozici letní terasa

Detailní popis objektu Chata pod Pálavou ubytování Perná a jeho okolí:

Rodinná chata pod Pálavou pro 8 osob. Společenská místnost s Tv + 3 lůžky, v podkroví dvě ložnice pro dvě a tři osoby . V sezoně (1.7. - 30.8) týdenní turnusy, minimálně 4 osoby. Chata se pronajímá jako celek. Mimo sezonu lze i na kratší dobu či víkendy, případně méně osob. Pro víkendové pobyty platí cena 250 Kč/ osoba noc!!!Chata je plně vybavena (kuchyňský kout, sporák, trouba, mikrovlná trouba, rychlovarná konvice, lednice s mrazákem, nádobí), TV, WC+ sprchový kout.

Parkování pro 2 automobily v objektu.Venkovní terasa s grilem, posezením, dětské hřiště.

Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proChata pod Pálavou Perná

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Chata pod Pálavou

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Chata pod Pálavou, které nabízí ubytování ve městě (obci) Perná - Perná. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Chata pod Pálavou. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Chata věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Perná - Perná, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.