Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Pec pod Sněžkou a okolí

zataženo
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : zataženo Teplota přes den: 3 °C
 Teplota v noci: -1 °C
 Vítr: 4 m/s


Chata Červenokostelecká bouda ubytování Pec pod Sněžkou

V malebném údolí Javořího potoka stojí „bouda“ zvaná Červenokostelecká v nadmořské výšce bezmála 1000 m.n.m., poskytuje návštěvníkům zázemí při krkonošských tůrách a těm, kteří chtějí zůstat, je zde k dispozici ubytování pro 40 nocležníků.
disponuje restauracídisponuje vinárnou je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasadisponuje kavárnouTelevize umožňuje příjem satelitních programůDetailní popis objektu Chata Červenokostelecká bouda ubytování Pec pod Sněžkou a jeho okolí:

Červenokostelecká bouda v Krkonoších nabízí ubytování a stravovaní pro 40 osob ve stylu horské boudy ve 2 až 8mi lůžkových pokojích. V přízemí je společné sociální zařízení (nově vybudované) a obsahuje 2x sprchový kout a 2x WC pro ženy, stejným poměrem je připraveno také pro mužské osazenstvo. Na druhém a třetím podlaží jsou vždy dvě WC.Ubytování v Červenokostelecké boudě je vhodné pro menší zájezdy či školy v přírodě. Ale nebráníme se ani ubytování jednotlivých rodin. Zároveň na požádání zajistíme pro školy či zájezdy autobusovou přepravu až do Velké Úpy zájezdovými autobusy Karosa.

Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proChata Červenokostelecká bouda Pec pod Sněžkou

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Chata Červenokostelecká bouda

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Chata Červenokostelecká bouda, které nabízí ubytování ve městě (obci) Pec pod Sněžkou - Pec pod Sněžkou. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Chata Červenokostelecká bouda. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Chata věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Pec pod Sněžkou - Pec pod Sněžkou, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.