Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Pec pod Sněžkou a okolí

zataženo
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : zataženo Teplota přes den: 3 °C
 Teplota v noci: -1 °C
 Vítr: 4 m/s


Penzion Horský ranč ubytování Pec pod Sněžkou

Horský ranč se nachází asi 500 m od centra Velké Úpy směrem na Portášky. Nabízí ubytování s domácí kuchyní na krásném místě s výhledem na Krkonoše; v dosahu nejdelší sjezdovky v okolí Pece pod Sněžkou; sauna, bar s krbem, možnost masáží.
V hotelu je kulečník je k dispozici letní terasaTelevize umožňuje příjem satelitních programů

Detailní popis objektu Penzion Horský ranč ubytování Pec pod Sněžkou a jeho okolí:

Ranč se nachází asi 500 m od centra Velké Úpy směrem na Portášky. Pokud není sníh, příjezd autem přímo k domu (parkování zajištěno). V zimě parkování v centru Velké Úpy. Autobusem do Velké Úpy (směr Pec pod Sněžkou). Možnost taxi.Objekt poskytuje 2, 3 a 4 lůžkové pokoje, většinou s koupelnou (umyvadlo, sprcha, WC). Společenská místnost s TV/sat,

jídelna s barem, kulečníkem, šipkami a krbem. Sauna, možnost masáží. Kulečník a sauna jsou za poplatek. Slunečná terasa s krásným výhledem. V penzionu se nekouří (pouze na terase nebo v zádveří).Penzion se nachází 100 m od sjezdovky Portášky, kde je 1500 m dlouhá nová 3sedačková lanovka a 3 lyžařské vleky pro začátečníky i pokročilé. Ve snowparku je večerní lyžování a umělé zasněžování. V centru obce (na lyžích asi 5 min)

se nachází půjčovna sportovních potřeb, lyžařské školy, ski-bus do Pece pod Sněžkou (zdarma).

Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proPenzion Horský ranč Pec pod Sněžkou

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Penzion Horský ranč

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Penzion Horský ranč, které nabízí ubytování ve městě (obci) Pec pod Sněžkou - Pec pod Sněžkou. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Penzion Horský ranč. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Penzion věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Pec pod Sněžkou - Pec pod Sněžkou, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.