Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Pec pod Sněžkou a okolí

zataženo
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : zataženo Teplota přes den: 3 °C
 Teplota v noci: -1 °C
 Vítr: 4 m/s


***

 Hotel Kolínská Bouda ubytování Pec pod Sněžkou

Hotel Kolínská Bouda leží v "Trautenberkově panství", na turistické stezce mezi Pecí pod Sněžkou a Černou horou v nadmořské výšce 1.117 m n.m. v klidném prostředí Krkonošského národního parku.
Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenK hotelu přísluší parkovištědisponuje restauracídisponuje vinárnouV hotelu je kulečník je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasadisponuje kavárnoukrytý bazén v hotelu.Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletouDetailní popis objektu Hotel Kolínská Bouda ubytování Pec pod Sněžkou a jeho okolí:

Ubytování je zajištěno pro 102 dětí a dospělých ve dvou, tří, čtyř, pěti a šestilůžkových pokojích, každý pokoj je vybaven WC a sprchou, na všech pokojích je zdarma k dispozici Wi-Fi připojení k Internetu. Celý hotel včetně restaurace je nekuřácký, pokoje jsou vybaveny antialergickými přikrývkami a polštáři a tak je pobyt vhodný i pro alergiky. Horské klima, čerstvý vzduch, klid a vybavení hotelu vytváří vhodné podmínky pro školy a školky v přírodě, lyžařské kurzy a sportovní pobyty. Pro školní zařízení poskytujeme ubytování pro jednu dospělou osobu s penzí na každých 10 platících dětí zdarma. Ceny pro školní zařízení již od 310,- Kč za den s plnou penzí v letní sezoně a od 350,- Kč za den s plnou penzí v zimní sezoně. Všechny ceny najdete na našich webových stránkách.V restauraci pro vás vaří kuchaři tradiční česká jídla a pečou pověstné borůvkové koláče, vstříc vyjdeme samozřejmě i vegetariánům. V létě je pro vás otevřena jedna z největších a nejhezčích venkovních teras v Krkonoších, o víkendech grilujeme klobásy a steaky. k chuti přijde jistě i výtečná točená zmrzlina. Ubytování poskytujeme s polopenzí, pro školy a skupinové pobyty poskytujeme také plnou penzi.V hotelu je k dispozici vyhřívaný bazén o rozměrech 8 x 4 x 1,5 metru s novou bezchlórovou technologií úpravy vody, whirlpool (využívání bazénu a whirlpoolu je pro hotelové hosty zdarma, venkovní finská sauna (za poplatek), stolní tenis, společenská místnost s kulečníkem a stolním fotbálkem. Pro děti pak travnaté hřiště na míčové hry, hřiště s prolézačkami, klouzačkou, trampolínou a pískovištěm, za hotelem pak otevřené ohniště na opékání buřtů.K vybavení hotelu patří také krytý bazén (8 x 4 metry, hloubka 1,20 m, užívání bazénu je zdarma), srubová sauna (za poplatek), malá tělocvična pro cca 10 - 12 cvičících, horolezecká stěna pro malé děti, stolní tenis, dětské hřiště s prolézačkami, velkým dřevěným hradem s klouzačkou, hřiště na fotbal a volejbal. Půjčovna lyžařského vybavení pro rodiny i školy přímo v hotelu.Dětský lyžařský vlek přímo u hotelu, běžecká magistrála vede před hotelem. Kolínská Bouda pro vás upravuje více než 20 km běžeckých tratí. Skiareál je snadno dostupný na lyžích, hotel se nachází cca 600 metrů od konečené stanice vleku "Mulda".Parkování v letní sezoně možné zdarma u hotelu, školní autobusy doprovodíme až nahoru k hotelu. V zimní sezoně parkování možné pouze v Peci pod Sněžkou na hlídaném parkovišti (za poplatek). Dopravu osob a zavazadel z Pece pod Sněžkou k hotelu zajištujěme vlastními rolbami.


Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proHotel Kolínská Bouda Pec pod Sněžkou

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Hotel Kolínská Bouda

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Hotel Kolínská Bouda, které nabízí ubytování ve městě (obci) Pec pod Sněžkou - Pec pod Sněžkou. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Hotel Kolínská Bouda. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Hotel věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Pec pod Sněžkou - Pec pod Sněžkou, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.