Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Pec pod Sněžkou a okolí

zataženo
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : zataženo Teplota přes den: 3 °C
 Teplota v noci: -1 °C
 Vítr: 4 m/s


Penzion Bílá Labuť ubytování Pec pod Sněžkou

Penzion Bílá Labuť se nachází v jedné z nejkrásnějších lokalit s Krkonoš,v Peci pod Sněžkou ve výšce 1000 m nad mořem.Je položen na uměle zasněžované sjezdovce u vleku s možností večerního lyžování. Všechny pokoje s vlastním příslušenstvím .
K hotelu přísluší parkovištědisponuje vinárnouV hotelu je kulečník je k dispozici připojení na internetTelevize umožňuje příjem satelitních programůPokoje jsou vybaveny televizoremPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletou


Detailní popis objektu Penzion Bílá Labuť ubytování Pec pod Sněžkou a jeho okolí:

Pension je položen ve střední části uměle zasněžované sjezdovky Javor.V zimním období je poskytován pobyt včetně polopenze.Snídaně formou bufetu,večeře menu o 3 chodech , s výběrem ze 2 hlavních jídel.

Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proPenzion Bílá Labuť Pec pod Sněžkou

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Penzion Bílá Labuť

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Penzion Bílá Labuť, které nabízí ubytování ve městě (obci) Pec pod Sněžkou - Pec pod Sněžkou. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Penzion Bílá Labuť. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Penzion věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Pec pod Sněžkou - Pec pod Sněžkou, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.