Sdílet – přeposlat

Kontaktní informace

E-mail:
  info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4

TEL: 776 888 865

Kontakt na provozovatele

Aktuální počasí Paseky nad Jizerou a okolí

jasno
Aktuální počasí v regionu  a v okolí : jasno Teplota přes den: 4 °C
 Teplota v noci: -2 °C
 Vítr: 23 m/s


***

 Chalupa Na Hrobařce ubytování Paseky nad Jizerou

Horská chalupa v obci Paseky nad Jizerou, kde se setkávají Krkonoše a Jizerské hory. Lyžování přímo od dveří. Ideální pro rodinnou turistiku a cykloturistiku. Pronájem pro rodiny a nekuřáky.


Detailní popis objektu Chalupa Na Hrobařce ubytování Paseky nad Jizerou a jeho okolí:

Chalupa Na Hrobařce je typická horská chaloupka, kompletně zařízená pro pobyt maximálně 8 osob. K dispozici hostům je světnice dvě ložnice se čtyřmi lůžky, dvě koupelny a dvě WC. Chalupa leží 700 metrů nad mořem a je po celý rok dostupná autem. Parkování pro dvě auta na vlastním pozemku u chalupy. Od chalupy je možné sjet na lyžích k dolní stanici lyžařských vleků a od horních stanic vleků a lanovky je možné sjet opět k chalupě. V létním období je možné provozovat turistiku a cykloturistiku. U chalupy je možné na ohništi rozdělat oheň a grilovat. V chalupě je místo pro uložení lyží i jízdních kol. Topení je elektrické, ve světnici je však možné topit i dřevem v kachlových kamnech. Rovněž v jedné koupelně je možné alternativně ořívat vodu v koupelnových kamnech.

Rezervace : Poslat vzkaz rezervaci proChalupa Na Hrobařce Paseky nad Jizerou

 
Vaše jméno:    *
Váš e-mail:    *

Váš vzkaz:
 *


Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?


Jak poslat Rezervaci nebo vzkaz pro Chalupa Na Hrobařce

Právě se nacházíte na stránce rychlé rezervace pro Chalupa Na Hrobařce, které nabízí ubytování ve městě (obci) Paseky nad Jizerou - Paseky nad Jizerou. Nyní jen zbývá vyplnit potřebné udaje pro rezervaci ubytování a odeslat. Můžete poslat nejen rezervaci ubytování, ale i jakýkoliv jiný dotaz. Vzkaz je pak online odeslán pro Chalupa Na Hrobařce. Aby bylo možné Vám případnou rezervaci ubytování potvrdit, nebo Vám odpovědět na dotaz, je povinné vyplnění políčka e-mail. Aby také v zařízení Chalupa věděli kdo se ptá či komu potrzují ubytování ve městě Paseky nad Jizerou - Paseky nad Jizerou, je nutné vyplnit také Vaše jméno. Pokud chcete, aby Vaše poptávka ubytování nebo jiný dotaz byl vyřízen co nejdříve, je vhodné uvést i Vaše telefonní číslo.

nabídka výhodné - Hotel U Sadílků Paseky nad Jizerou

Hotel U Sadílků
[ ubytování Paseky nad Jizerou ]

cyklisty či turisty. Lyžarský areál Paseky nad Jizerou je hned za penzionem U Sadílků. Turistické a cyklistické trasy jsou v těsné blízkosti. Paseky nad Jizerou ubytování : Penzion U Sadílků nabízí ubytování se snídaní v 5ti čtyřlůžkových pokojích a jednom až šestilůžkovém pokoji. Všechny pokoje mají vlastní sociální z ...

K hotelu přísluší parkoviště je k dispozici připojení na internet je k dispozici letní terasaPokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPokoje jsou vybaveny vlastní toaletou